۱۳۹۶ شنبه ۱ مهر - اِسَّبِت ٢ محرم ١٤٣٩

اشنویه
12345  بعدي  >>
وضعیت نامناسب حمام تاریخی حاج صالح سقز
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ برخی اخبار و تصاویر رسیده، حاکی از وضعیت نامناسب حمام تاریخی حاج صالح در بازار سقز می باشد
۱۳۹۶/۶/۹ :تاريخ

نماینده سقز و بانه در مخالفت با وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش چه گفت؟
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ عضو هیئت رئیسه کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس با اشاره به اینکه فرهنگیان در شرایط بحرانی هستند، گفت: با شکاف موجود در آموزش و پرورش، وزیری نیاز است که به سهم‌طلبی‌ها "نه" بگوید.
۱۳۹۶/۵/۲۴ :تاريخ

اقدام جالب عضو شورای شهر سقز، درسی آموزنده برای شوراهای دیگر
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ «سردار دوغی» عضو شورای شهر سقز در یادداشتی داراییهای خود را اعلام و نوشت: دادستان محترم شهرستان سقز که نماینده ی مدعی العموم هستند را مختار و مجاز به تحقیق و تفحص در همه ی موارد فوق ،به وکالت از موکلان ام میدانم.
۱۳۹۶/۵/۱۷ :تاريخ

قفل مطالبه ۲۲ ساله مردم سقز با دستور وزیر راه و شهرسازی باز شد
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ وزیر راه و شهرسازی در جمع مردم سقز در زمین فرودگاه ساخته‌نشده این شهر گفت: فرودگاه سقز یک‌سری مشکلات تملک داشت که در این سفر دستور رفع این مشکلات را صادر و خواستم که بلافاصله پیمانکار پروژه انتخاب و عملیات اجرایی برای تحویل باند، ترمینال‌ها و اپرون شروع شود.
۱۳۹۶/۵/۱۰ :تاريخ

نماینده سردشت و پیرانشهر خبر داد:
ضبط غیرقانونی کالاهای کولبران پیرانشهر/ ابراز بی اطلاعی معاون استاندار
سرویس آذربایجان غربی-نماینده سردشت وپیرانشهر وگفت: مسئله ضبط غیرقانونی کالاهای کولبران باید هر چه سریعتر از سوی وزیر کشور رسیدگی شود.
۱۳۹۶/۵/۱ :تاريخ

سوزاندن فرصتی 9 ساله در جاده سقز- بوکان به قیمت خون شهروندان
ایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ سه نفر کشته و هشت نفر زخمی، نتیجه تصادفاتی است که در چهار روز گذشته در محور سقز- بوکان اتفاق افتاد و علی رغم وعده مسئولان، پروژه تبدیل این محور به بزرگراه از سر گرفته نشده و راه ندازی ایستگاه پلیس نیز محقق نشده است.
۱۳۹۶/۴/۱۵ :تاريخ

هشدار نسبت به روند رو به رشد اعتیاد در کردستان
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ همایش گفتمان سازی و صیانت از خانواده و تجلیل از فعالان حوزه مبارزه با مواد مخدر در سقز برگزار شد.
۱۳۹۶/۴/۱۳ :تاريخ

به دنبال حذف 16رشته در دانشگاه آزاد بوکان و سقز
اعتراض نماینده سقز به حذف رشته های کارشناسی ارشد در دانشگاه های آزاد
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ محسن بیگلری به حذف اکثریت غالب رشته‌های تحصیلی مقطع کارشناسی‌ ارشد واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی در سراسر کشور از سوی وزارت علوم از جمله دانشگاه آزاد واحد بوکان و سقز واکنش نشان داد.
۱۳۹۶/۴/۷ :تاريخ

نامه سرگشاده روزنامه نگار سقزی به وزیر کشور
پایگاه خبری-تحلیلی زریان، فردین مصطفایی روزنامه نگار سقزی با ارسال نامه ای سرگشاده خطاب به وزیر کشور خواستار توجه به پتانسیل های مرزی شهرستان سقز و بازگشایی بازارچه مرزی سیف سقز شده است.
۱۳۹۶/۳/۲۸ :تاريخ

آخرین وضعیت ساخت و تکمیل فرودگاه سقز تشریح شد
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ مدیر فرودگاه سنندج خبر داد که به زودی مناقصه انتخاب پیمانکار برای ساخت و تکمیل فرودگاه سقز برگزار خواهد شد و گفت: ۱۵هکتار اراضی برای جانمایی ابنیه جدید فرودگاه بر اساس مطالعات جدید شرکت فرودگاهها خریداری و به اراضی قبلی اضافه می‌شود.
۱۳۹۶/۳/۲۲ :تاريخ

4 کشته و زخمی در 2 حادثه جداگانه در سقز
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ در 2 حادثه تصادف جداگانه 2 نفر از شهروندان سقزی کشته و 2 نفر زخمی شدند.
۱۳۹۶/۳/۲۰ :تاريخ

بیانیه نماینده سقز بدنبال حوادث تروریستی در تهران
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ نماینده سقز و ابنه با صدور بیانیه ایی اعلام کرد:و مصمم تر از گذشته ذره اى از خدمتگزارى به شما مردم نجیب و قدرشناس کوتاهى و دریغ نخواهم کرد.
۱۳۹۶/۳/۱۷ :تاريخ

امید ها به ساخت فرودگاه سقز افزایش پیدا کرد
پایگاه خبری- تحلیلی زریان؛ با بازدید مسئولان هواپیمایی کشور از فرودگاه سقز، امید به اتمام ساخت این فرودگاه بیش تر شد.
۱۳۹۶/۲/۱۳ :تاريخ

آخرین وضعیت «عملیات اجرایی جاده بوکان به سقز» و «فرودگاه سقز» به روایت استاندار کردستان
پایگاه خبری- تحلیلی زریان؛ استاندار کردستان از فعال شدن عملیات اجرایی مسیر سقز به بوکان از اول اردیبهشت ماە و تصمیم گیری جهت تسریع در تملک اراضی و تحویل آن بە شرکت فرودگاەها خبر داد.
۱۳۹۶/۱/۳۰ :تاريخ

بهره برداری از فاز اول تولید طلای سقز تا پایان امسال / استخدام مستقیم 500 نفر در سقز
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ معاون هماهنگی امور اقتصادی وتوسعه منابع استاندار کردستان از بهرەبرداری فاز اول کارخانە تولید طلای شهرستان سقز تا پایان سالجاری خبر داد.
۱۳۹۶/۱/۲۷ :تاريخ

راه آهن سقز - میاندوآب وارد فاز مطالعاتی شد
پایگاه خبری-تحلیلی زریان، نماینده مردم سقز و بانه از برگزاری مناقصه مطالعات فنی طرح راه آهن میاندوآب سقز خبر داد .
۱۳۹۶/۱/۱۸ :تاريخ

گنجینه‌ای در سقز همچنان رو به اضمحلال + تصویر
پایگاه خبری- تحلیلی زریان؛ قلعه، ارگ، دژ، هر قدر هم که عظیم و مستحکم باشد، وقتی که نفوذپذیر و فتح شد، از همان لحظه تا صدها و هزاران سال بعد، زیر دست و پا می‌افتد و با گام‌های مهاجمان تا عابران، از نسل‌های محتلف، پیوسته لگدمال می‌شود؛ تا روزی که کاملا مضمحل می‌شود. دژ باستانی زیویه در کردستان، یک نمونه از این ارگ‌هاست که سال‌هاست روند نابودی آن شتاب گرفته است.
۱۳۹۶/۱/۵ :تاريخ

22 نکته و توصیه به داوطلبین شوراهای اسلامی شهر/ دکتر آزاد فلاحی
پایگاه خبری-تحلیلی زریان، دکتر آزاد فلاحی، استادیار گروه حقوق دانشگاه آزاد اسلامی واحد سقز با ارسال یادداشتی به کردپرس، 22 نکته و توصیه را خطاب به داوطلبین شوراهای اسلامی شهر مطرح نموده است.
۱۳۹۶/۱/۲ :تاريخ

اولین جشنواره انتخاب جوان برتر روستایی سقز فرودین 96 برگزار می شود
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ دبیر انجمن همیار جوان روستایی شهرستان سقز از برگزاری اولین جشنواره انتخاب جوان برتر روستایی در روستاهای این شهرستان در فرودین 96 خبر داد
۱۳۹۵/۱۲/۳۰ :تاريخ

شورای هماهنگی اصلاح طلبان سقز انتخاب شدند
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ انتخابات شورای هماهنگی اصلاح طلبان شهرستان سقز با حضور جمعی از فعالان سیاسی و اجتماعی در شهرستان سقز برگزار شد.
۱۳۹۵/۱۲/۲۱ :تاريخ
12345  بعدي  >>


آخرین اخبار   

صفحه اصلی   |   نمایش گالری   |   گالری عکس   |   مهاباد   |   مشروح اخبار   |   بوکان   |   سقز   |   اخبـــار   |   کوردانه   |   پیرانشهر   |   درباره ما   |   ارتباط با ما   |   ورود
تمام حقوق سایت متعلق به وب سایت زریان می باشد. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع می باشد.

طراحی و اجرا توسط: وب باکس پورتال