۱۳۹۵ سه شنبه ۵ بهمن - اِثَّلاثا ٢٥ ربيع الثاني ١٤٣٨
21مهرماه/به مدت یک ماه

لیست مطالب
تصمیم واشنگتن به احداث بزرگ‌ترین ساختمان کنسولگری آمریکا در اربیل
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ رئیس اداره روابط خارجی دولت اقلیم کردستان از تصمیم واشنگتن به احداث بزرگ‌ترین ساختمان کنسولگری برای خود به وسعت 200 هزار مترمربع در اربیل خبر داد.
۱۳۹۵/۱۰/۲۹ :تاريخ

توضیحات مدیرعامل تیم سردار درباره پخش زنده بازی سردار
پایگاه خبری- تحلیلی زریان؛ با پخش زنده بازی سردار بوکان و شهرداری همدان، برای اولین بار بوکان برای یک ساعت و نیم بر روی ماهواره قرار گرفت اما هزینه های مالی این رویداد توضیحات مدیرعال تیم سردار بوکان را به همراه داشت.
۱۳۹۵/۱۰/۲۹ :تاريخ

نظر آیت‌ الله جنتی در خصوص فوت آیت‌ الله هاشمی
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ دبیر شورای نگهبان از حضور پرشور مردم در مراسم تشییع و ختم رییس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام تجلیل کرد.
۱۳۹۵/۱۰/۲۹ :تاريخ

هشدار فتح الله گولن دربارۀ احتمال قتل سیاستمداران ترکیه
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ گولن هشدار داده است ممکن است سیاستمداران CHP یا MHP توسط گروه های تروریستی به قتل برسند.
۱۳۹۵/۱۰/۲۹ :تاريخ

شهروندان آذربایجان غربی امسال چند روز هوای پاک تنفس کردند؟
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ رئیس اداره نظارت بر آزمایشگاه های اداره کل حفاظت محیط زیست آذربایجان غربی گفت: هوای این استان از مجموع 305 روز طی شده در سال جاری فقط 32 روز در شرایط پاک بوده است.
۱۳۹۵/۱۰/۲۹ :تاريخ

واکنش استاندار آذربایجان غربی به ادعای صدور مجوزهای غیرقانونی در معابر مرزی پیرانشهر
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ بعد از آنکه نماینده سردشت و پیرانشهر گفت:استانداری آذربایجان غربی اقدام به صدور مجوزهای غیر قانونی به افرادمعلوم الحال می‌کند. استاندار اعلام کرد که اقدام اعطای مجوزبه افراد غیر نیازمند از جانب استانداری صورت نگرفته است.
۱۳۹۵/۱۰/۲۹ :تاريخ

نامادری بعد از قتل 2کودک،خانه را آتش زد
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ میزان نوشت: دو پسربچه در گیلان با ضربه‌های چاقوی نامادری خود کشته شدند.
۱۳۹۵/۱۰/۲۹ :تاريخ

گریه سخنگوی شورای نگهبان برای یک دانشجوی خانم
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ میزان نوشت: سخنگوی شورای نگهبان که معمولا پاسخ های حقوقی و مستند او را در منصب سخنگویی شورای نگهبان همراه با چهره ای جدی در ذهن داریم، به سوالاتی در زمینه های مختلف و خارج از حیطه کاری اش پاسخ داد.
۱۳۹۵/۱۰/۲۹ :تاريخ

قتل فجیع مرد طلافروش/قاتل فراری از اشرار محل است
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ ایران نوشت:هنگامی که مأموران پلیس آگاهی تهران در جست‌وجوی یک طلافروش گمشده بودند، رفتگران در خیابان پیروزی حدود ساعت پنج صبح دوشنبه هنگام تخلیه سطل زباله با جسد مثله‌شده این مرد روبه‌رو شدند که در یک چادر سیاه برزنتی پیچیده و درون سطل آشغال رها شده بود.
۱۳۹۵/۱۰/۲۹ :تاريخ

پایان3سال جستجوی مرموزترین پروازجهان
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ دولت های استرالیا، مالزی و چین پس از حدود سه سال، جستجوی پرواز مرموز ام.اچ 370 خطوط هوایی مالزی را که با 2 سرنشین ایرانی در آب های عمیق جنوب اقیانوس هند ناپدید شد، متوقف کردند.
۱۳۹۵/۱۰/۲۹ :تاريخ

فعالان اجتماعی مهاباد ناگفته ها را به استاندار آذربایجان غربی گفتند
پایگاه خبری- تحلیلی زریان؛ نشست استاندار آذربایجان غربی با فعالین سیاسی، مدنی،اقتصادی شهرستان مهاباد سه شنبه 28 دی ماه در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان برگزار شد.
۱۳۹۵/۱۰/۲۹ :تاريخ

درسهایی برای مردم‌سالاری
نگاهی جامعه‌شناسانه به انتخابات شوراهای شهر و روستا/دکتر شفیع بهرامیان*
*این یادداشت توسط دکتر شفیع بهرامیان، مدرس ارتباطات اجتماعی در دانشگاه های ارومیه نوشته شده و در اختیار زریان قرار گرفته است.
۱۳۹۵/۱۰/۲۸ :تاريخ

استاندار به مهاباد آمد/ کارگران کشت وصنعت تجمع کردند
پایگاه خبری- تحلیلی زریان؛ کارگران کشت و صنعت مهاباد در جلوی ساختمان فرمانداری این شهر تجمع کردند و استاندار آذربایجان غربی گفت: دادگاه و دستگاه قضایی با ورود به مسئله کارگران کشت و صنعت مهاباد به طور کلی آن را حل کرده وحدود 90 درصد مشکلات کارگران حل شده است.
۱۳۹۵/۱۰/۲۸ :تاريخ

قاتل پسر عموی سردشتی شناسایی و دستگیر شد
پایگاه خبری- تحلیلی زریان؛ شخصی که پسر عموی خود را به قتل رسانده بود در یکی از روستاهای مهاباد شناسایی و دستگیر شد.
۱۳۹۵/۱۰/۲۸ :تاريخ

درخواست ترکیه برای 142سال حبس دمیرتاش
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ دادستانی کل ترکیه امروز (سه شنبه) درخواستی را جهت حبس رهبر حزب دموکراتیک خلق‌ها به مدت 142 سال مطرح ساخت.
۱۳۹۵/۱۰/۲۸ :تاريخ

راهکار فرماندار بوکان برای انتخاب شورایی کارآمد
پایگاه خبری- تحلیلی زریان؛ فرماندار بوکان توصیه کرد برای افزایش دقت مردم در انتخابات آینده شوراهای شهر و روستا یک مجلس محلی توسط مردم برای شناسایی افراد شایسته تشکیل شود.
۱۳۹۵/۱۰/۲۸ :تاريخ

زمان آبگیری سد سیلوه پیرانشهر اعلام شد
پایگاه خبری- تحلیلی زریان؛ مدیر دفتر استانی ستاد احیای دریاچه ارومیه در آذربایجان‌غربی گفت: روزهای آتی اقدامات آبگیری در سد سیلوه انجام می‌شود.
۱۳۹۵/۱۰/۲۸ :تاريخ

رادمنش انتقاد کرد/ میرحسامی دفاع کرد/ معروفی درد دل کرد
جلسه معرفی شهردار بوکان حاشیه دار شد
پایگاه خبری- تحلیلی زریان؛ چند ماهی است در هر جلسه ای که نام شهرداری بوکان و شورای شهر به میان آورده می شود، خود به خود حاشیه ها اصل موضوع را تحت تاثیر قرار می دهند و جلسه معارفه شهردار بوکان نیز از این رویه مستثنی نبود با این تفاوت که این بار نماینده این شهر و نقدهای او از شورای شهر نبود که جنجالساز شد، بلکه سخنان سعدی رادمنش از وضعیت شهرداری که تحویل گرفته است، جنجال ساز شد.
۱۳۹۵/۱۰/۲۸ :تاريخ

کشف ماده ضد عفونی از یک گیاه بومی در کردستان
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ علیرضا پیران ،محقق داروهای گیاهی در بیجار موفق به کشف ماده ضد عفونی از یک گیاه بومی شد.
۱۳۹۵/۱۰/۲۸ :تاريخ

ساخت پل مالیات در سقز از محل مالیات بر ارزش افزوده
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ مدیر کل امور مالیاتی کردستان گفت: در راستای فرهنگ سازی مالیاتی و اجرای پروژ‏های عمرانی، از محل عوارض حاصل از مالیات بر ارزش افزوده، پل «مالیات» در شهرستان سقز از توابع استان کردستان در حال ساخت است.
۱۳۹۵/۱۰/۲۸ :تاريخ


آخرین اخبار   27آبان ماه

صفحه اصلی   |   نمایش گالری   |   گالری عکس   |   مهاباد   |   مشروح اخبار   |   بوکان   |   سقز   |   اخبـــار   |   کوردانه   |   پیرانشهر   |   درباره ما   |   ارتباط با ما   |   ورود
تمام حقوق سایت متعلق به وب سایت زریان می باشد. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع می باشد.

طراحی و اجرا توسط: وب باکس پورتال