۱۳۹۵ چهارشنبه ۴ اسفند - اِلأَربِعا ٢٥ جمادي الاولي ١٤٣٨
26بهمن ماه

لیست مطالب
کشف بیش از چهار هزار ثوب پوشاک بچه و البسه خارجی در بوکان
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ فرمانده نیروی انتظامی شهرستان بوکان گفت: چهار هزار و 311 ثوب پوشاک بچه و البسه خارجی هفته جاری در این شهرستان کشف و ضبط شد.
۱۳۹۵/۱۱/۲۶ :تاريخ

زنان کوه آمانج، راویان زندگی کولبری در پیرانشهر
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ آن‌‌طرف عراق است و سیم خاردار و مین. مردها، چهارشانه، بلند، با انگشتانی درشت و چشمانی منتظر از میان برف خودشان را از روستاهای‌شان به هنگ مرزی پیرانشهر رسانده‌اند تا نام‌شان را روی در آهنی بزرگ پیدا کنند. کارت کولبری‌شان را بگیرند و در انتظار بار، راهی مرز تمرچین شوند.
۱۳۹۵/۱۱/۲۶ :تاريخ

دربی پایتخت و همه آنچه در برنامه نود گذشت
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ برنامه دوشنبه شب نود به صورت کامل و فقط با بخش های کوتاه و اضافه به بررسی اتفاقات دربی اختصاص داشت. اتفاقات فنی و حاشیه ای که دربی را از دربی های سال های اخیر متمایز می کرد.
۱۳۹۵/۱۱/۲۶ :تاريخ

تصادف در سقز 5 کشته و زخمی بر جای گذاشت
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ برخورد سواری پراید با کامیون آکسور در محور سقز- دیواندره 1 کشته و 4 مجروح بجا گذاشت.
۱۳۹۵/۱۱/۲۶ :تاريخ

شوراهای شهر در 4 سال و 4 سال های آینده/ یونس رسول دشت*
*این یادداشت به قلم «یونس رسول دشت» عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحدبوکان و دانشجوی دکتری مدیریت دولتی نوشته شده و در اختیار زر‌یان قرار گرفته است.
۱۳۹۵/۱۱/۲۵ :تاريخ

تندیس احمد کور، عارف بنام کُرد در اشنویه رونمایی شد
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ تندیس استاد احمد کور از مشاهیر و عارف نامی اشنویه ای امروز با حضور فرماندار شهردار و شورای شهر و دیگر مسئولان در فلکه سینگان اشنویه رونمایی شد.
۱۳۹۵/۱۱/۲۵ :تاريخ

واکنش نماینده بوکان به یادداشتی انتقادی که در زریان منتشر شد
پایگاه خبری- تحلیلی زریان؛ انتشار یادداشتی تحت عنوان " چرا نمايندگان مجلس به دخالت در انتخابات شوراها تمايل دارند"، واکنش نماینده بوکان را در قالب انتشار یک یادداشت به همراه داشت.
۱۳۹۵/۱۱/۲۵ :تاريخ

واکنش نماینده سردشت و پیرانشهر به اظهارات سخنگوی نیروی انتظامی درباره کولبران
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با تاکید بر تسهیل شرایط فعالیت کولبران گفت: حداقل کار این است که امکان حمل بار کولبران با موتور یا گاری فراهم شده و مبالغ اخذ شده از آنها صرف بیمه این قشر شود.
۱۳۹۵/۱۱/۲۵ :تاريخ

بازی حساس سردار بوکان و هف سمنان بدون داور است
پایگاه خبری- تحلیلی زریان؛ در حالی که قرار بود امید جمشیدی (داور همدانی)،دیدار سردار بوکان-هف سمنان را در چارچوب هفته بیست و یکم لیگ دسته دوم قضاوت کند اما ظهر امروز کمیته داوران تصمیم به تغییر داور این بازی گرفت.
۱۳۹۵/۱۱/۲۵ :تاريخ

کاغدهای باطله در مهاباد به کمک مدارس مناطق محروم می روند
پایگاه خبری- تحلیلی زریان؛ مدیر عامل انجمن سبز اندیشان جوان مهاباد گفت: به زودی طرح مهر سبز که به جمع آوری کتب و کاغذ باطله در مهاباد اختصاص دارد به هدف کمک به مدارس مناطق محروم اجرا خواهد شد.
۱۳۹۵/۱۱/۲۵ :تاريخ

استقلال همه رکوردهای پرسپولیس را بر باد داد
پایگاه خبری- تحلیلی زریان، آنهایی که گفته‌اند دربی با تمام بازی‌های لیگ و حتی آسیا فرق دارد، بیراه هم نگفتند؛ دربی ٨٤ پایتخت بار دیگر نشان داد، همیشه تیمی که بی‌رحمانه حریفانش را یکی پس از دیگری از پیش‌رو برمی‌دارد، نمی‌تواند برنده مطلق باشد. حتی اگر آن تیم مانند تمام مسابقاتی که پیروز مقتدرش بوده، در دقایق ابتدایی به گل برسد. دیروز روز استقلال بود؛ منصوریان و جوانانش کاری کردند که شاید خوشبین‌ترین هواداران استقلال هم انتظارش را نداشتند. تیم جوان قسمت هشتاد و چهارم از دربی‌ها درعین ناباوری به با
۱۳۹۵/۱۱/۲۵ :تاريخ

نوازنده برجسته کرد جایزه گِرمی 2017 را از آن خود کرد
پایگاه خبری- تحلیلی زریان؛ یویوما ویلون‌سل‌نواز برجسته آمریکایی-چینی‌تبار به همراه گروه موسیقی سیلک رود (جاده ابریشم) که کیهان کلهر هم یکی از نوازندگان آنست برنده جایزه گرمی در رشته بهترین موزیک بین‌المللی شدند.
۱۳۹۵/۱۱/۲۵ :تاريخ

نزاع خانوادگی در بوکان دو زخمی برجای گذاشت
پایگاه خبری- تحلیلی زریان؛ یک نزاع در بوکان سبب زخمی شدن یک پدر و پسر شد.
۱۳۹۵/۱۱/۲۵ :تاريخ

وارد کنندگان پرتقال شمال در بوکان جریمه نقدی می شوند + تصویر
پایگاه خبری- تحلیلی زریان؛ نامه ای رسمی از اتحادیه بار فروشان شهرستان بوکان منتشر شده که در آن ضمن آنکه از بارفروشان درخواست شده از خرید پرتغال شما خودداری کنند تصریح شده در صورت وارد کردن پرتغال از شمال جریمه نقدی می شوند.
۱۳۹۵/۱۱/۲۵ :تاريخ

دستاورد شهرداری بوکان را شهرداری پیرانشهر به نام خود کرد + تصویر
پایگاه خبری- تحلیلی زریان؛ در حالی که شهردار پیرانشهر مدعی شده است این شهرداری برای اولین بار در استان آذربایجان غربی شهرداری الکترونیک را افتتاح کرده است که شهرداری بوکان چند سال قبل این پروژه را آغاز کرده بود و دو سال قبل در حوزه شهرداری الکترونیک مقام اول کشوری را کسب کرده است.
۱۳۹۵/۱۱/۲۴ :تاريخ

سه حادثه پلیسی در مهاباد
پایگاه خبری- تحلیلی زریان؛فرمانده نیروی انتظامی شهرستان مهاباد از دستگیری 6 سارق، کشف 14هزار مواد محترقه و کشف 14 فقره سرقت کابل برق خبر داد.
۱۳۹۵/۱۱/۲۴ :تاريخ

ابعاد تازه از همکاری کردهای سوریه و دولت اسد
ی.پ.گ کنترل 6 منطقه را به دولت مرکزی سوریه واگذار کرد
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ یگانهای مدافع خلق طی جلسه ای با حضور نمایندگان دولت مرکزی سوریه و مستشاران روس، 6 منطقه در شمال حلب را به دولت مرکزی سوریه واگذار کرد.
۱۳۹۵/۱۱/۲۴ :تاريخ

درد و درمان برای دختران شین آباد هنوز ادامه دارد...
پایگاه خبری- تحلیلی زریان؛ بیش از چهار سال از حادثه شین آباد و دانش‌آموزان شین‌آبادی می‌گذرد و درد و درمان آنها، هنوز ادامه دارد...
۱۳۹۵/۱۱/۲۴ :تاريخ

پرده از سرقت 5 کیلو طلا در کردستان کنار رفت
پایگاه خبری- تحلیلی زریان، با دستگیری دو سارق در شهرستان "مریوان" پرده از سرقت 5 کیلو طلای ربوده شده از دست یک طلافروش برداشته شد.
۱۳۹۵/۱۱/۲۴ :تاريخ

تنبیه دانش آموز با فرو کردن مداد در سر! + تصویر
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ معلمی در شهرستان رودبار جنوب با فرو کردن مداد در سر دانش آموز او را تنبیه کرده است.
۱۳۹۵/۱۱/۲۴ :تاريخ


آخرین اخبار   صفحه اصلی   |   نمایش گالری   |   گالری عکس   |   مهاباد   |   مشروح اخبار   |   بوکان   |   سقز   |   اخبـــار   |   کوردانه   |   پیرانشهر   |   درباره ما   |   ارتباط با ما   |   ورود
تمام حقوق سایت متعلق به وب سایت زریان می باشد. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع می باشد.

طراحی و اجرا توسط: وب باکس پورتال