۱۳۹۶ پنج شنبه ۱۰ فروردين - اِلخَميس ٢ رجب ١٤٣٨
11اسفندماه رونمایی شد

لیست مطالب
گردشگر اصفهانی در سردشت از مرگ در شلماش نجات یافت
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ رییس آتش‌نشانی شهرداری سردشت گفت: گردشگر اصفهانی از مرگ در شلماش نجات یافت.
۱۳۹۶/۱/۵ :تاريخ

شوک مثبت به فضای انتخابات شورای بوکان وارد شد
پایگاه خبری- تحلیلی زریان؛ حضور پنج داوطلب سرشناس معتمد در قالب یک لیست، کاندیداهایی از حزب اصلاح طلب ندای ایرانیان به همراه شخصیتهای خوش نام دانشگاهی در ستاد انتخابات بوکان به هدف کاندیدا شدن، فضای انتخابات بوکان شوکه کرد.
۱۳۹۶/۱/۴ :تاريخ

جزئیات دومین سفر روحانی به کردستان
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ حسن روحانی رئیس جهور برای دومین بار هفته آینده به استان کردستان سفر می کند و قرار است در این سفر یک روزه چند پروژه و طرح تولیدی و اقتصادی در این استان به بهره برداری برسد.
۱۳۹۶/۱/۴ :تاريخ

یک نماینده مجلس:ما کردها دلواپس نداریم؛ همه ما تحول‌گرا هستیم
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ نماینده مردم شهرهای سنندج، دیواندره وکامیاران در مجلس در واکنش به درج مصاحبه ناقص وی در یک سایت خبری گفت: بعضی رسانه‌ها مطالب را آن گونه که در گفتگو مطرح می شود منعکس نمی‌کنند و ابتدا و انتهای مطلب را قیچی می‌کنند و گفتگو را کاملاً منفی جلوه می‌دهند.
۱۳۹۶/۱/۴ :تاريخ

فیلم کارگردان بوکانی در شبکه مستند نمایش داده می شود
پایگاه خبر-ی تحلیلی زریان؛ فیلم مستند دامان شاهیجان ساختە بهروز اسراری کارگردان بوکانی در شبکه مستند نمایش داده می شود.
۱۳۹۶/۱/۳ :تاريخ

تعداد داوطلبان کاندیداتوری در انتخابات شورای شهر بوکان به 69نفر رسید + اسامی
پایگاه خبری- تحلیلی زریان؛ در چهارمین روز ثبت نام از داوطلبان کاندیداتوری در انتخابات شورای شهر بوکان 12 نفر ثبت نام کردند تا تعداد این داوطلبان به عدد69برسد.
۱۳۹۶/۱/۳ :تاريخ

دستگیری 5گروگان گیر خشن در آذربایجان غربی
پایگاه خبری- تحلیلی زریان؛ فرمانده انتظامی استان آذربایجان غربی از دستگیری 5گروگان گیر خشن در این استان خبر داد.
۱۳۹۶/۱/۳ :تاريخ

شهردار بوکان از ناگفته ها پرده برداشت
سرویس آذربایجان غربی- آبانماه سال گذشته "سعدی رادمنش" با سابقه شهرداری بوکان، سردشت و بخشداری سیمینه به عنوان شهردار بوکان منصوب شد تا داستان انتخابات شهردار این شهر به نقطه پایان برسد.
۱۳۹۶/۱/۳ :تاريخ

مهاباد درسال 95؛ میزبانی گله مندانه از سه سفر دولتمردان
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ رئیس جمهور، معاون رئیس جمهور و استاندار آذربایجان غربی و سه سفر پر حاشیه به مهاباد، داغترین رویدادهای سال 95 در مهاباد است؛سالی که با تغییر فرماندار این شهر پرونده اش بسته شد.
۱۳۹۶/۱/۳ :تاريخ

یک کُرد؛ چهره سال موسیقی ایران
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ نسیم قاضی‌زاده نوشته است کیهان کلهر امسال توانست موسیقی ایران را صاحب اسکار موسیقی و سال ٩٥ را تبدیل به یکی از سال‌های ماندگار برای موسیقی ایران کند.
۱۳۹۶/۱/۳ :تاريخ

تذکر نماینده بوکان به شبکه دو نتیجه گرفت/ توقف پخش برنامه مورد اعتراض کردها
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ به دنبال واکنش نماینده مردم بوکان به پوشش یک عروسک، محمدرضا جعفرى جلوه مدیر شبکه دو با محمد قسیم عثمانی تماس گرفت و ضمن عذر خواهى از اين پوشش،‌اعلام کرد که پخش این برنامه قطع شده و ادامه نخواهد يافت.
۱۳۹۶/۱/۳ :تاريخ

22 نکته و توصیه به داوطلبین شوراهای اسلامی شهر/ دکتر آزاد فلاحی
پایگاه خبری-تحلیلی زریان، دکتر آزاد فلاحی، استادیار گروه حقوق دانشگاه آزاد اسلامی واحد سقز با ارسال یادداشتی به کردپرس، 22 نکته و توصیه را خطاب به داوطلبین شوراهای اسلامی شهر مطرح نموده است.
۱۳۹۶/۱/۲ :تاريخ

تعداد اعضای شورای اسلامی شهر سردشت کاهش پیدا کرده است
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ فرماندار شهرستان سردشت گفت: تعداد اعضای شورای اسلامی شهر سردشت از هفت نفر به پنج نفر کاهش یافته است.
۱۳۹۶/۱/۲ :تاريخ

قراردادی که پشت پرده اداره فرهنگ و ارشاد بوکان ماند، سیمرغی که تخریب می شود
پایگاه خبری- تحلیلی زریان؛ به دنبال ناتوانی در احیاء مجدد سینمای بوکان، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهر از طریق عقد قرار داد با یک شخص حقیقی سینمای دیجیتالی در این شهر راه اندازی کرده اما جزئیات این قرارداد مالی را منتشر نکرده است.
۱۳۹۶/۱/۲ :تاريخ

توهین رسانه‌های قطری به فوتبال ایران
پایگاه خبری- تحلیلی زریان؛ خواسته منطقی کاروان ایران و کارلوس کی روش قبل از دیدار حساس برابر قطر باعث خشم قطری‌ها و اعتراض آن‌ها شده است.
۱۳۹۶/۱/۲ :تاريخ

تعداد داوطلبان کاندیداتوری در انتخابات شورای شهر بوکان به 57 نفر رسید+ اسامی
پایگاه خبری- تحلیلی زریان؛ در سومین روز ثبت نام از داوطلبان کاندیداتوری در انتخابات شورای شهر بوکان شش نفر ثبت نام کردند تا تعداد این داوطلبان به عدد 55 برسد.
۱۳۹۶/۱/۲ :تاريخ

واکنش نماینده بوکان به توهین به لباس کردی درشبکه دو سیما +تصویر
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ بی احترامی به لباس کوردی در یکی از برنامه های شبکه دو سیما واکنش "محمد قسیم عثمانی" عضو هیئت رئیسه مجلس و نماینده مردم بوکان را در پی داشت.
۱۳۹۶/۱/۲ :تاريخ

سفر روحانی به آذربایجان غربی در ابهام
سرویس آذربایجان غربی- روابط عمومی معاونت اجرایی ریاست جمهوری در خصوص خبر سفر روحانی به آذربایجان غربی ابراز بی اطلاعی کرد.
۱۳۹۶/۱/۲ :تاريخ

نماینده بوکان زنگ خطر را به صدا در آورد
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ پایگاه خبری -تحلیلی زریان؛ نماینده مردم بوکان در پیامی نوشت: وضعيت حوزه عملكرد شوراى شهر به گونه ايست كه بايد افراد متشخص و توانمند فداكارى و ازخودگذشتگى كنند تا بتوان نسبت به آينده بوكان اميدوار بود در غير اين صورت نمي توان به هيچ وجه افق روشنى از شوراى شهر را انتظار داشت. اگر چنين افرادى در اين مسير گام ننهند و از شخصيت خود مايه نگذارند، آينده خوبي نمى توان ترسيم نمود. بنده بعنوان ناظر بر شرايط، این زنگ خطر را به صدا در مى آورم كه اگر افراد وزين، با انگيزه و سالم به
۱۳۹۶/۱/۱ :تاريخ

تعداد داوطلبان کاندیداتوری در انتخابات شورای شهر بوکان به 51 نفر رسید +اسامی
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ در دومین روز ثبت نام از داوطلبان کاندیداتوری انتخابات شوراهای شهر بوکان، 23نفر ثبت نام کردند و با احتساب داوطلبانی که روز اول ثبت نام کردند، تعداد داوطلبان کاندیداتوری در انتخابات شورای شهر بوکان به 51 نفر رسید.
۱۳۹۶/۱/۱ :تاريخ


آخرین اخبار   صفحه اصلی   |   نمایش گالری   |   گالری عکس   |   مهاباد   |   مشروح اخبار   |   بوکان   |   سقز   |   اخبـــار   |   کوردانه   |   پیرانشهر   |   درباره ما   |   ارتباط با ما   |   ورود
تمام حقوق سایت متعلق به وب سایت زریان می باشد. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع می باشد.

طراحی و اجرا توسط: وب باکس پورتال