۱۳۹۵ چهارشنبه ۴ اسفند - اِلأَربِعا ٢٥ جمادي الاولي ١٤٣٨
26بهمن ماه

لیست مطالب
رئیس سازمان برنامه و بودجه آذربایجان غربی از خبرنگار زریان تقدیر کرد
پایگاه خبری- تحلیلی زریان؛ رئیس سازمان برمامه و بودجه استان آذربایجان غربی با اهداء لوحی از خبرنگار زریان تقدیر کرد.
۱۳۹۵/۱۲/۲ :تاريخ

«هژارموکریانی» ادیبی برای تمام فصول ادب کُردی
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ «عبدالرحمان شرفکندی» متخلص به «هژارموکریانی»، شاعر، نویسنده، مترجم، محقق و فرهنگ ‌نویس کرد متولد مهاباد است. این استاد گرانمایه که سراسر زندگی توامان با ادب خود را صرف فرهنگ و زبان کردی نمود، پس از سالها تلاش با به جا گذاشتن گنجنیه ایی گرانبها برای کتابخانه ی ادب کردی در دوم اسفند ماه 1369 در شهر کرج به دیار باقی شتافت.
۱۳۹۵/۱۲/۲ :تاريخ

ادعای عجیب یکی از رهبران اتحاد اسلامی کردستان بعد از سفر به ایران
پایگاه خبری-تحلیلی زریان، عضو اتحاد اسلامی کردستان (یکگرتو) گفت: ایران هرگز در برابر تحقق استقلال اقلیم کردستان نخواهد ایستاد.
۱۳۹۵/۱۲/۲ :تاريخ

انتقاد شدید از سخنان جنجالی یک نماینده کردستان
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ سید علی ابراهیمی از اعضای شورای شهرستان بیجار به بهانه سخنرانی نماینده مردم بیجار در جمعه گذشته انتقادهای شدیدی را متوجه وی کرد.
۱۳۹۵/۱۲/۲ :تاريخ

انتقاد نماینده نقده و اشنویه به عدم توجه به زبان مادری
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ -عبدالکریم حسین زاده با بیان این مطلب که آموزش به زبان های بومی مخاطره ای برای کشور ایجاد نمی کند،اقدامات انجام شده در خصوص بسترسازی برای آموزش زبان های بومی در کشور را کافی ندانست.
۱۳۹۵/۱۲/۲ :تاريخ

جزییاتی از قتل هولناک اعضای یک خانواده با تبر توسط پسردانشجو
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ ایران نوشت: دانشجوی جوان ایرانی که در رشته رایانه در‌ یکی ازدانشگاه‌های هند، درس می خواند ، درآخرین سفربه کشور، درجنایتی هولناک پدرو مادر و خواهرزاده 3 ساله‌اش را کشت.عامل این جنایت چند ساعت پس از فرار با ردیابی‌های پلیسی دستگیر شد.
۱۳۹۵/۱۲/۲ :تاريخ

تشکیل فراکسیون مناطق کمتر توسعه یافته با حضور دو نماینده کُرد
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ فراکسیون مناطق کمتر توسعه یافته در مجلس با حضور نماینده مریوان و سروآباد و سید مهدی فرشادان نماینده مردم سنندج تشکیل شد.
۱۳۹۵/۱۲/۲ :تاريخ

پیروز قربانی:
سردار بوکان دکان شخصی عده ای شده است/ آخر فصل از سردار جدا می شوم
پایگاه خبری- تحلیلی زریان؛ «پیروز قربانی» سرمربی تیم سردار بوکان گفت: این تیم پرطرفدار، تبدیل به یک دکان شده است که خیلی‌ها آن‌جا را به تجارتخانه شخصی خود تبدیل کرده‌اند!
۱۳۹۵/۱۲/۲ :تاريخ

واکنش نماینده سقز به رای اعتماد مجدد به وزیر راه
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ محسن بیگلری در پی رای اعتماد مجدد مجلس به وزیر راه،آن را اقدام مثبتی در جهت ادامه کار این وزارتخانه دانست.
۱۳۹۵/۱۲/۲ :تاريخ

تلاش 9 ساعته در 50 کیلومتر راه برای نجات دو مادر باردار بوکانی
پایگاه خبری- تحلیلی زریان؛ فرماندار و رئیس شورای مدیریت بحران بوکان گفت: تلاش 9 ساعته امداد رسانان مدیریت بحران برای کمک به 2 مادر باردار با طی 50 کیلومتر مسافت بوکان تا روستای پیربهاالدین با نجات مادران و نوزادان به ثمر نشست.
۱۳۹۵/۱۲/۱ :تاريخ

اطلاعیه مهم ستاد تامین سوخت بوکان درباره جایگاه های CNG
پایگاه خبری- تحلیلی زریان؛ به دنبال افت فشار گاز در شهرستانهای سردشت و بانه، ستاد تامین سوخت بوکان در اطلاعیه ای اعلام کرد عرضه گاز در جایگاه های CNGسطح شهرستان به طور موقت به غیر از دو جایگاه قطع می شود.
۱۳۹۵/۱۲/۱ :تاريخ

مردی که از اول با سرداربوکان بود به ابهامات پاسخ داد
پایگاه خبری- تحلیلی زریان؛ «سعید شوکتی» صاحب باشگاهی به نام سردار، سرمربی تیمی به همین نام در فصل گذشته لیگ دسته دو کشور و هم اکنون عضو هیئت مدیره تیم سردار و رئیس هیئت فوتبال بوکان است که خبرنگار زریان به دنبال یافتن پاسخی برای ابهامات در خصوص تیم سردار بوکان گفت وگوی تفصیلی با وی داشته است.
۱۳۹۵/۱۲/۱ :تاريخ

آب شب‌مانده نخورید! بزاق دهان حامل باکتریست!
پایگاه خبری تحلیلی زریان: همه ما آب ازشب گذشته را که روی میز، کنار تخت و میز آشپزخانه قرارداشته است، نوشیده ایم؛ حتی آب بطری را که در ماشین مانده؛ اما آیا نوشیدن این آب برای بدن مضر نیست؟
۱۳۹۵/۱۲/۱ :تاريخ

توقیف خودروی بنز با خلافی 25 میلیون ریالی در بوکان
پایگاه خبری- تحلیلی زریان؛ فرمانده نیروی انتظامی شهرستان بوکان گفت: یک دستگاه خودروی بنز سواری با بیش از 25میلیون ریال خلافی معوق، در این شهرستان توقیف شد.
۱۳۹۵/۱۲/۱ :تاريخ

می خواهید عضله بسازید؟ این غذاها را فراموش نکنید
پایگاه خبری تحلیلی زریان: اگر به دنبال افزایش بافت عضلانی جهت کالری سوزی بیشتر و ظاهری جذابتر هستید باید لوازمی که بدن برای ساخت عضله نیاز دارد را در اختیارش قرار دهید و این یعنی پروتئین. در ادامه غذاهایی را به شما معرفی خواهیم کرد که در این مسیر کمکتان می کنند.
۱۳۹۵/۱۲/۱ :تاريخ

قانون، شکم کولبران را سیر می‌کند؟
پایگاه خبری تحلیلی زریان: کولبران بعد از سالیان سال به چشم آمدند اما نه به آسانی، بلکه با بهمنی که جان چند کولبر را گرفت. شاید اگر آنها در کولاک و زیر خروارها برف یخ نمی‌زدند هنوز هم کولبران در سایه زندگی می‌کردند؛ در سایه فقر. سردار قاسم، فرمانده مرزبانی ناجا به خبرآنلاین می‌گوید: «درخصوص کمک به مناطق مرزی با تدبیر دولت و شورای عالی امنیت ملی کارگروه ویژه مرزی تشکیل شده است. در این زمینه معبرهای مختلفی برای کولبران و کمک به مرزنشینان تدارک دیده شده است.»
۱۳۹۵/۱۲/۱ :تاريخ

نگاه متفاوت نماینده نقده و اشنویه به مسابقات جهانی کشتی در کرمانشاه
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ «عبدالکریم حسین زاده» نماینده نقده و اشنویه در مجلس شورای اسلامی در یادداشتی که در روزنامه شرق منتشر کرده است از نگاهی سیاسی به برگزار شدن مسابقات جهانی کشتی در کرمانشاه پرداخته است
۱۳۹۵/۱۲/۱ :تاريخ

داستان بزرگ شدن یک شهروند بوکانی با مطالبه‌ای که محقق نشد
پایگاه خبری- تحلیلی زریان؛ ساخت پل عابر پیاده میدان علی‌آباد، پروژه‌ای کوچک اما حیاتی برای شهروندان این منطقه از بوکان است که یک شهروند می‌گوید با این مطالبه تحقق‌نیافته بزرگ شده است.
۱۳۹۵/۱۲/۱ :تاريخ

پیتزاهای دردسرساز سرمربی استقلال!
پایگاه خبری- تحلیلی زریان؛ علیرضا منصوریان به دلیل ممنوعیت مالیاتی نتوانست از ایران خارج شود و همراه تیمش به امارات برود.
۱۳۹۵/۱۲/۱ :تاريخ

بوکانی‌ها سردترین شب سال را تجربه کردند / سقز سردترین شهر کشور است
پایگاه خبری- تحلیلی زریان؛ شهرستان بوکانشب یک شنبه (ا اسفندماه) سردترین شب سال را تجربه کرد وسقز در این شب سردترین شهر کشور بود.
۱۳۹۵/۱۲/۱ :تاريخ


آخرین اخبار   صفحه اصلی   |   نمایش گالری   |   گالری عکس   |   مهاباد   |   مشروح اخبار   |   بوکان   |   سقز   |   اخبـــار   |   کوردانه   |   پیرانشهر   |   درباره ما   |   ارتباط با ما   |   ورود
تمام حقوق سایت متعلق به وب سایت زریان می باشد. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع می باشد.

طراحی و اجرا توسط: وب باکس پورتال