۱۳۹۶ شنبه ۱ مهر - اِسَّبِت ٢ محرم ١٤٣٩

بوکان
روایت خبرنگار المانیتور از سفر بوکان، مهاباد و سقز
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ خبرنگار «المانیتور» به شهرهای شمال غربی ایران از جمله بوکان، مهاباد و سقز سفر کرده است او می گوید اگر هم مشکلاتی در این شهرهای سنی نشین ایران وجود دارد مربوط به مسائل سیاسی است و ریشه مذهبی و دینی ندارد.
۱۳۹۶/۶/۳۱ :تاريخ

واکنش شدید مدیر عامل سردار به سخنان رئیس کمسیون ورزشی شورای شهر بوکان
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛سخنان اخیر «سید محسن حسینی» مسئول کمیسیون ورزشی شورای شهرکه گفته بود«گر وعده نماینده مبنی بر جذب 10میلیاردتومان اعتبار برای شهرداری تحقق پیدا کند به صورت کامل از سردار حمایت می کنیم.» واکنش شدید آزاد آفریدون مدیرعامل تیم سردار را در قالب یک یادداشت به همراه داشت.
۱۳۹۶/۶/۳۱ :تاريخ

عضو هیئت مدیره تیم سردار بوکان
مدیر عامل سردار برنامه مالی مشخصی نداشته است/ هیئت مدیره سردار نیاز به تقویت دارد
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ «دکتر احمد نصراللهی» رئیس اداره وزش و جوانان شهرستان بوکان و عضو هیئت مدیره تیم سردار بوکان، ضمن تاکید بر تقویت این هیئت مدیره گفت: مدیر عامل سردار برنامه مالی مشخصی نداشته است.
۱۳۹۶/۶/۳۰ :تاريخ

حمایت شهرداری بوکان از سردار، مشروط به تحقق وعده نماینده شهر
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ نائب رئیس شورای اسلامی شهر بوکان و مسئول کمیسیون ورزشی بوکان گفت: حمایت شهرداری از ورزش بوکان یک وظیفه است، اما شهرداری با بحران روبه رو است اگر وعده نماینده مبنی بر جذب 10میلیاردتومان اعتبار برای شهرداری تحقق پیدا کند به صورت کامل از سردار حمایت می کنیم.
۱۳۹۶/۶/۳۰ :تاريخ

پلیس راه علت تصادفی را که منجر به مرگ زن وشوهر بوکانی شد، اعلام کرد
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی آذربایجان غربی سرعت زیاد را علت تصادفی عنوان کرد که روز چهارشنبه در محور میاندوآب – بوکان رخ داد و منجر به مرگ زن و شوهر بوکانی شد.
۱۳۹۶/۶/۳۰ :تاريخ

مرگ شهروند پیرانشهری با نهنگ آبی تکذیب شد
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ مدیر بیمارستان امام خمینی پیرانشهر گفت: تا کنون هیچ موردی از مرگ افراد با بازی " نهنگ آبی " در پیرانشهر گزارش نشده است.
۱۳۹۶/۶/۳۰ :تاريخ

تحلیل دکتر خدیو از جدیدترین اثر نویسنده بوکانی
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ به دنبال رونمایی از کتاب دولت، جامعه و توسعه سیاسی در ایران در بوکان، دکتر صلاح الدین خدیو تحلیلگر مهابادی یادداشتی در اختیار زریان قرار داد.
۱۳۹۶/۶/۳۰ :تاريخ

قتلگاه بوکان-میاندوآب، جان یک زن و شوهر را گرفت
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ تصادف در محور بوکان- میاندوآب سبب مرگ یک زن و شهر و زخمی شدن دو شهروند دیگر شد.
۱۳۹۶/۶/۳۰ :تاريخ

ناگفته های آفریدون از وضعیت مالی سردار
حساب باشگاه سردار یک ریال کارکرد بانکی ندارد/ پول خرید آب معدنی برای بازیکنان سردار را نداریم
سرویس آذربایجان غربی- مدیرعامل تیم سردار خبر تعطیل نشدن تمرینات این تیم به علت پرداخت نشدن مطالبات بازیکنان را تایید کرد و گفت: ما به بازیکنان آب معدنی نمی دهیم، بجای آب معدنی برای بازیکنان از قمقمه های پلاستیکی که قابل پر کردن هستند استفاده می کنیم،چون پول نداریم.
۱۳۹۶/۶/۲۹ :تاريخ

راهپیمایی نمادین نونهالان پیش دبستانی بوکان به روایت تصویر
پایگاه خبری- تحلیلی زریان؛ به مناسبت آغاز سالتحصیلی جدید، راهپیمایی نونهالان دوره پیش دبستانی شهرستان بوکان راهپیمایی کردند.
۱۳۹۶/۶/۲۹ :تاريخ

سردار بوکان در آرزوی صدر نشینی یک پله سقوط کرد
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ تیم سردار بوکان بازی برد در برابر شهدای بابلسر را با نتیجه تساوی به پایان رساند و در جدول رده بندی بازیها یک پله سقوط کرد.
۱۳۹۶/۶/۲۸ :تاريخ

بازار زریان آغاز به کار کرد/ تحولی در فضای کسب و کار بوکان
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ «بازار زریان» یا به عبارتی دیگر «بازار مجازی و بانک اطلاعات بوکان» به صورت اپلیکیشن و تارنما در دسترس کاربران قرار گرفت.
۱۳۹۶/۶/۲۸ :تاريخ

درخشش هنرمندان بوکانی در یازدهمین جشنواره ملی موسیقی جوان
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ هنرمندان بوکانی با کسب پنج عنوان برتر در یازدهمین جشنواره ملی موسیقی جوان خوش درخشیدند.
۱۳۹۶/۶/۲۸ :تاريخ

پاکبان بوکانی با جیب خالی قربانی عشق سرعت یک شهروند شد
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ شب دوشنبه یکدستگاه پژو پارس در خیابان مریوان بوکان، یکی از پاکبانان شهرداری را زیر گرفت و راننده پژوه از محل متواری شد.
۱۳۹۶/۶/۲۸ :تاريخ

هنرمند سینما و تئاتر بوکان: مسئولین دستور دهید مارا بازداشت کنند
پایگاه خبری- تحلیلی زریان؛ «بهروز اسراری» هنرمند وپیشکسوت سینما ، تئاتر بوکان در یادداشتی کنایه آمیز نوشت: مردم ما خائن هستیم ، مسئولین دستور دهید مارا بازداشت کنند .
۱۳۹۶/۶/۲۷ :تاريخ

ساتیار اعلام کرد
نجات 11نفر از مرگ در سدهای بوکان بدون دریافت یک ریال کمک دولتی
پایگاه خبری- تحلیلی زریان؛ مسئول کانون امداد و نجات ساتیار بوکان با انتشار اطلاعیه ای اعلام کرد که در تابستان سال 96از 11 شهروند را از مرگ در سدهای بوکان نجات داده اند.
۱۳۹۶/۶/۲۷ :تاريخ

کم لطفی شهرداری بوکان در حق بزرگترین رویداد مجسمه سازی منطقه
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ «ربین حیدری» مجسمه ساز بنام بوکانی ساخت پیکر مرحوم مقبل هنرپژوه را بزگترین رویداد مجسمه سازی منطقه می داند ومی گوید یک سال است که کار ساخت این پروژه به اتمام رسیده است، اما شهرداری سراغی از آن نمی گیرد.
۱۳۹۶/۶/۲۵ :تاريخ

کارگران خدمات شهری بوکان سه ماه است، حقوق نگرفته اند
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ کارگران خدمات شهری بوکان سه ماه است حقوق نگرفته اند و سرپرست شهرداری این شهر می گوید اگر قانون اجازه می داد ورشکستگی شهرداری را اعلام می کردم.
۱۳۹۶/۶/۲۵ :تاريخ

شایعات درباره پروژه زیرگذر میدان کلتپه تکذیب شد
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ در حالی که گفته می شود پروژه زیرگذر میدان کلتپه تعطیل شده است، سرپرشت شهرداری بوکان گفت: پروژه زیرگذر میدان کلتپه تعطیل نشده است.
۱۳۹۶/۶/۲۵ :تاريخ

تراژدی بازشدن مدارس/ جعفر احمدی*
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ این یادداشت به قلم جعفر احمدی دانشجوی دکترای جامعه شناسی گرایش مسائل اجتماعی و مدرس دانشگاه در ارومیه نوشته شده و در خبرگزاری کردپرس منتشر شده است.احمدی اصالتا بوکانی است.
۱۳۹۶/۶/۲۴ :تاريخ


آخرین اخبار   

صفحه اصلی   |   نمایش گالری   |   گالری عکس   |   مهاباد   |   مشروح اخبار   |   بوکان   |   سقز   |   اخبـــار   |   کوردانه   |   پیرانشهر   |   درباره ما   |   ارتباط با ما   |   ورود
تمام حقوق سایت متعلق به وب سایت زریان می باشد. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع می باشد.

طراحی و اجرا توسط: وب باکس پورتال