۱۳۹۷ دوشنبه ۳۱ ارديبهشت - اِلأِثنين ٦ رمضان ١٤٣٩
ارسال به دوستان  نسخه چاپی
برای دومین بار در کشور:
 جشن قدبلندها در بوکان برگزار می شود

در آذر ماه سال جاری، برای دومین بار در کشور، جشن قدبلندها در شهر بوکان برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار زریان ؛ آرش ناصری مسئول برگزاری این جشن در گفت و گو با خبرنگار کُردپرس، هدف از برگزاری جشن قدبلندها را در این شهرستان، شناسایی مردان قدبلند عنوان کرد و شرایط شرکت دراین جشن را قد یک متر و 90سانتی متر ذکر کرد و افزود: جشن قدبلندها در آذر ماه سال جاری برگزار و به تمامی شرکت کنندگان لوح تقدیر اهدا خواهد شد. به گفته ناصری، در این جشن از قدبلندترین ها در رده های سنی نوجوانان، جوانان و بزرگسالان تجلیل خواهد شد.
مسئول برگزاری این جشن در عین حال از برگزاری پنجمین جشن بزرگ دوقلوها و چند قلوها در آذر ماه سال سال جاری در این شهرستان خبر داد و گفت: این جشن در رده های سنی مختلف برگزار و به کم سن ترین و مسن ترین دوقلوها و به بیشترین تعداد چند قلوها و همچنین به دوقلوهایی که در زمینه های هنری، ورزشی و فرهنگی فعالیت می کنند، جوایزی اهدا خواهد شد.

گفتنی است همزمان با برگزاری این برنامه ها، مسابقه سه چرخه سواری کودکان زیر 6 سال برگزار و به نفرات اول تا سوم در هرگروه جوایزی اهدا خواهد شد.

تاريخ: ۱۳۹۱/۸/۱۰

لینک کانال ما در پیام رسان سروش

نظر کاربران
awe kari shora nee chon hich karik nazane ke bikat.... ame eshi kseke ke le new shora da kar deka belam bashter bir de katewe ne wak awani tr,mn pimwa eme karike bashe.....j
نوشته شده توسط serdar در تاریخ ۱۳۹۱/۸/۱۲

ماشالا له روشنفکری و خوش فکری مام ئارش!!!!
بابم به خولای پیی وایه هه رمندالیه وکایه ی مندالان ده کات!!!!!بابم زور خوشه وده بو مام ئارش مدیر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان بوایه و نه ی ده هیشت قه ت مندالان بیکارببن!!!!
به لام شورا کانگایه کی کار وجدیته-به لام هیچ لایه نیکی جدی نابیندریت و هه روادیاره کایه ی مندالان بیت!!!!ئه و برنامانه خراب نین ولی هه ر کاریک جیگای خوی هه یه وهرکسیک له هه رشوینیک به تعریفی کاره کی نقشی دناسریت!!!!
به لام مام ئترش هه مو جیگایه ک به پیستی بازی ده زانی و بو هه مو جیگایک به اسکیتوه ده چی!!!!
وظیفه ونقشی ئه و له شورادا کاری فرهنگی و آیا ته واوی کاری فرهنگی شورا ده بیته مندال بازی؟؟؟؟؟؟؟ئه و ابتکاراته جوانانه بو جامعه یه کی فارغ و بیکار ومفرح ده بیت نه بو ئیمه ی بدبخت و برسی و نان وه گیر نه کوتو!!!!!
من هه رپیموایه نانیکی لی وه گیر ده کویت بویه مام ئارش ئه و کارانه ده کات!!!!!!
نوشته شده توسط مام برایم در تاریخ ۱۳۹۱/۸/۱۱

ببینید این جور مراسمات آدم های زیادی رو شامل نمی شه.
من مخالف این برنامه ها نیستم اما تقاضا دارم برنامه های را به اجرا در آورید که افراد زیادی را مشمول شود
نوشته شده توسط در تاریخ ۱۳۹۱/۸/۱۰

با سلام
امیدوارم جناب ناصری از برگزاری اینچنین جشنهایی منظور و اهداف خاص و مثبتی داشته باشند و تنها بخاطر تفریح و سرگرمی اقدام نکنند.
به هر حال ایشان از اعضای محترم شورای اسلامی شهر بوکان هستند و مطمئنا کسانی که به ایشان رای داده اند شهروندانی فهیم و دانا بوده اند و توان و پتانسیلهای خاصی را در شان شهر بوکان در آقای ناصری سراغ داشته اند.
ایجاد و تقویت ارتباطات عمومی و خارج نمودن شهروندان از فرهنگ غالب درونگرایانه قرن حاضر از وظایف مدیریت شهری محسوب میگردد که معمولا در قالب مواردی مانند ایجاد عرصه های عمومی، برگزاری همایش، نمایشگاه، جشنواره و یا بازشناسی بازیهای محلی و همچنین توزیع مناسب فضاهای سبز و فضاهای بازی کودکان به عنوان عرصه هایی که میتواند به بهانه کودکان ارتباطات و تبادل آرا و نظرات را در میان والدین افزایش دهد، صورن میپذیرد.
شاید جناب ناصری نیز چنین اهداف زیبا و منطقی و متمدنانه ای در ذهن دارند و اگر اینچنین است شایسته سپاس و تقدیر هستند.
با آرزوی موفقیت و سربلندی بوکان و شهروندانش
نوشته شده توسط حسن پور در تاریخ ۱۳۹۱/۸/۱۰

اقای ن شما به جای شورا وحل مشکلات شهر بایستی کارمند تربیت بدنی یا ارشاد می شدید اشپزی و بادبادک و...به والله در شان شورا نیست این کارها را به واحد فرهنگی شهرداری بسپارید خودتان دوتصمیم اساسی برای حل مشکلات شهر انجام بدیدبرای همینه شهر ما بنج ساله عقب مانده
نوشته شده توسط در تاریخ ۱۳۹۱/۸/۱۰
نام:
پست الکترونیکی:
نظر شما:


آخرین اخبار   

صفحه اصلی   |   نمایش گالری   |   گالری عکس   |   مهاباد   |   مشروح اخبار   |   بوکان   |   سقز   |   اخبـــار   |   کوردانه   |   پیرانشهر   |   درباره ما   |   ارتباط با ما   |   ورود
تمام حقوق سایت متعلق به وب سایت زریان می باشد. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع می باشد.

طراحی و اجرا توسط: وب باکس پورتال