۱۳۹۷ دوشنبه ۳۱ ارديبهشت - اِلأِثنين ٦ رمضان ١٤٣٩
ارسال به دوستان  نسخه چاپی
تنها با گذشت بیست روز:
  پلیس از «راز قتل» در کوچه های خلوت بوکان پرده برداشت

بوکان/ آژانس خبری- تحلیلی زریان؛ تنها با گذشت بیست روز فرماندهی نیروی انتظامی بوکان از رازگشایی قتل یک خانم بوکانی که افکار عمومی را متاثر کرده بود علی رغم نبود هیچ سرنخی در این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرنگار زریان؛ سه هفته قبل خبر زخمی شدن یک زن در جریان زورگیری در یکی از کوچه های خلوت بوکان افکار عمومی شهر را به شدت متاثر و با فوت این زن درنتیجه جراحات وارده در این حادثه این خبر مدتها نقل محافل شهر شد.

فرمانده نیروی اتظامی شهرستان بوکان   امروز (سه شنبه، 3 اردیبهشت)در یک نشست مطبوعاتی که خبرنگار زریان نیز در آن حضور داشت از رازگشایی این جنایت هولناک و دستگیری عاملان آن خبر داد.

به گفته سرهنگ فتاح بابا نژاد، «خانمی با هویت معلوم دهم فروردین امسال در یکی از محله های بوکان به قصد کیف قاپی مورد حمله یک دستگاه موتور سیکلت واقع می شود .

خانم مذکور با ترک نشین موتور درگیر می شود و در اثر مقاومت و درگیری با سارق، به زمین می افتد و دچار خونریزی مغزی می شود.

سارقان موتور سوار با دیدن بر زمین افتادن این خانم بدون اینکه کیف و یا جواهرات او را سرقت کنند پا به فرار می گذارند و این خانم برای مداوا به بیمارستان مهاباد منتقل می شود و چند روز بعد در نتیجه جراحات وارده، فوت می کند.»

این حادثه که تداعی کننده حادثه زورگیری است که چند ماه قبل در تهران اتفاق افتاد برای شهری مانند بوکان که از شهرهای امن کشور است، امری بیگانه بود.

برخلاف حادثه زورگیری در تهران که دوربین های مدار بسته به یاری نیروی انتظامی آمد، در  حادثه زورگیری بوکان نه شاهدی بود و نه سر نخی .

بابانژاد در این خصوص می گوید: «با وجود اینکه پلیس تمام دوربین های مدار بسته ای موجود در این محله را بررسی کرده بود اما هیچ کدام از دوربین ها نتوانستند سر نخ مناسبی در اختیار پلیس قرار دهند.»

به گفته فرمانده نیروی انتظامی شهرستان بوکان همسابه ها نیز که با نیروی انتظامی همکاری کامل داشته اند.نتوانستند سر نخ و نشانی از این سارق ها در اختیار پلیس بگذارند.

 در نهایت نیروی انتظامی چاره را در به کارگیری نیروهای متخصص خود دید و توانست با شگردهای خاص پلیسی و با تحقیقات شبانه روزی و بازپرسی از مجرمان سابقه دار، دو روز قبل (1اردیبهشت) قاتل را که به 10 فقره سرقت دیگر را نیز اعتراف کرده است ، تنها بعد از بیست روز دستگیر کند و دیروز با حضوربازپرس پرونده و پلیس آگاهی شهرستان بوکان صحنه ی سرقت و قتل نیز بازسازی شد.

تاريخ: ۱۳۹۲/۲/۳

لینک کانال ما در پیام رسان سروش

نظر کاربران
دستتون درد نکنه خسته نباشید
نوشته شده توسط lale در تاریخ ۱۳۹۲/۳/۲۹

اعدام درملاعام درهمان نقطه درگيري منجر به فوت تا درست عبرت براي همه
نوشته شده توسط در تاریخ ۱۳۹۲/۲/۷

با سلام
البته این عرضی که من دارم شاید ربطی به دستگیری ضاربان ان مرحومه نداشته باشد-ببینید تعداد ارازل و اوباش و لات و لوتهای بوکان بخدا به 20 نفر نمیرسه همونهایی که چاقوکشی میکنن و باج میگیرن و برای مردم دردسر درست میکنن و مزاحم مردم میشن و هر روز خیابونی ورو میبندن و عربده کشی و ساتور کشی میکنن همون ارازل رو عرض میکنم بخدا تعدادشون محدوده همه مردم هم اسامی و ادرسهاشون رو بلد هستن-اگه دولت و فرماندار و نیروی انتظامی به فکر اسایش مردم بوکان هستن این 20 نفر رو بگیرن و اعدامشون کنن ماشالله به اندازه برگهای درخت هم همشون شاکی دارن اینارو اعدام کنید وجودشون رو از روی زمین بردارید بخداهمین مردم دیه این سگها رو میپردازند
نوشته شده توسط شیروان در تاریخ ۱۳۹۲/۲/۵

تشکر تشکر تشکر تشکر دیروز هم یک کار خوبی از نیروی انتظامی دیدم واین هم جای تشکر داره که به بازدید این محیط های قلیان سرا که یکی دو سالی در بوکان باب شده رفتند که اونجا هم منبع فساد مواد و ارازل و اوباش است. انشاله روزی بیاد اینها هم در شهر جمع آوری شوند و همچنین محیط دور میدان اسکندری هم لازم مورد بازدید قرا بگیره با تشکر.
نوشته شده توسط در تاریخ ۱۳۹۲/۲/۵

واقعا وحشتناکه من تازه خبر دار شدم.اما چند روز پیش هم یکی از پسرایه فامیلمون مورد آزار این ارازل واوباش قرار گرفته بود و بیچاره بازوش 14 تا بخیه خورده بود و60تومان پول ازش گرفته بودن.
واقعا لازمه که نیرویانتظامی برخورد جدی تری داشته باشه و امنیت رو برای مردم تامین کنه.
نوشته شده توسط در تاریخ ۱۳۹۲/۲/۵

ماازهمه كساني كه دردستگيري اين افرادزحمت مي كشندتشكرمي كنيم
نوشته شده توسط در تاریخ ۱۳۹۲/۲/۵

با تشکر از نیروی زحمتکش انتظامی
نوشته شده توسط حسین آریایی در تاریخ ۱۳۹۲/۲/۵

آقاي محمد ! كه فرموده ايد فرماندار ، حادثه را تصادف اعلام كرده است ، لطفا به اين چند سوال پاسخ دهيد :
1- بر اساس كدام مدرك چنين مطلبي را عنوان ميكنيد؟! در هيچ جا و توسط هيچكس چنين موضوعي اعلام نشده است .
2- آيا خبر داريد حتي به توصيه فرماندار شكايت اوليادم از تصادف به زورگيري تغيير دعوا داده است؟
3- آيا خبر داريد يكي از اصلي ترين وظايف هر فرماندار تامين امنيت حوزه كاري خود ميباشد؟
4-آيا خبر داريد فرماندار بوكان نيز حسب وظيفه ذاتي خود و براي ايجاد آرامش رواني در بين مردم، در به فرجام رسيدن اين پرونده چقدر تلاش كرده است؟
5- پرسش آخر اينكه واقعا چرا مطلبي را عنوان ميكنيد كه دقيقا عكس آن صحت دارد؟!!!
والله لا يحب الكاذبين
نوشته شده توسط در تاریخ ۱۳۹۲/۲/۴

ناشناس و محمد كه هر دو يكي است چرا دروغ ؟ مگر به يك باره با موتور برخورد كرده است؟ زن بيچاره را كلي تو كوچه كشيده اند براي چه كسي دروغ مي بافيد چرا ؟؟؟ ؟ ؟ ؟ غير از نيروي انتظامي كسي ديگر پي گير نبوده .
نوشته شده توسط sala در تاریخ ۱۳۹۲/۲/۴

بايدمانه تنها به نيروي انتظامي بلكه به تمامي عاملين اين دستگيري خصوصا اعضاي شوراي تامين شهرستان ودرراس آنهافرماندارخسته نباشيدبگوييم واقعامن شاهدم كه فرماندار وفرمانده نيروي انتظامي مثل يكي ازاعضاي خانواده مرحومه خودشخصا وارد شدند وشكرخدابه نتيجه هم رسيدند
نوشته شده توسط ناشناس در تاریخ ۱۳۹۲/۲/۴

باسلام من خودم ازآشنايان اين خانواده داغداربودم وبسيا رناراحت شدم ازاينكه اين خبرراشنيدم خيلي خوشحال شدم انشااله به سزاي عمل زشت خودش برسددرضمن تعدادي ازدوستان درموردفرماندارگفتندكه ايشان حادثه راتصادف اعلام كردندولي ساعتي بعدازوقوع حادثه ازطرف خانواده خودشان به فرماندارزنگ زدند وگفتندكه تصادف بوده است فرداي آن روزمشخص شدكه تصادف نبوده است
نوشته شده توسط محمد در تاریخ ۱۳۹۲/۲/۴

حال چه كسي بايد در اين شهر شرمنده باشد من كه از پررويي اش حيران و برايش متاصفم ؟
نوشته شده توسط sala در تاریخ ۱۳۹۲/۲/۴

واللا خوب شد بالاخره شما پیداش کردین و گرنه فرماندار می گفت مردم بوکان در فکر توطئه هستند.
نوشته شده توسط yawar در تاریخ ۱۳۹۲/۲/۴

اولا از سایت موفق و به ورز زریان متشکرم دوما انسان باید واقع گرا باشد . انصافا خوب عمل کرده اید. بخصو ص که حال موتور سواران را خوب گرفته اید . اراذل را هم خوب جمع کرده اید تقاضا دارم به همین منوال یقه ی فروشندگان مواد را هم بگیرید.
با تشکر
نوشته شده توسط احمدی اقدم در تاریخ ۱۳۹۲/۲/۴

به همه شما عزيزان و خادمين امنيت شهر نهايت تشكر و قدرداني را دارم و براي شما توفيق بيشتر خواستارم.
نوشته شده توسط شهروند در تاریخ ۱۳۹۲/۲/۴

تشكر از زحمات شما بزرگواران
ولي تورا خدا مثل جريان سميه بعداخودكشي يا تصادف اعلام نشود چون يه رئيس كلي در شهرستان گفته تصادف بوده است واي براو كه مردم چقدر دوستش دارند.؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
نوشته شده توسط در تاریخ ۱۳۹۲/۲/۴

آفرين بر شما با با نژاد نه هياهو داريد نه جنجال ونه تبليغات
الحق كه شما هزاران بار بهتر از شيخ مايي
شيخ ما مي گفت كه بخدا تصادف بوده واين چنين هم گزارش دادند
نوشته شده توسط در تاریخ ۱۳۹۲/۲/۴

اززحمات نیروهای خدوم انتظامی که حافظان امنیت و آسایش هستند نهایت نقدیر و تشکررادارم آفرین بر این سلحشوران خستگی ناپذیر
نوشته شده توسط ابوبکر در تاریخ ۱۳۹۲/۲/۴

با تشكر از نيروي انتظامي
پس چرا فرماندار مي گفت كه تصادف بوده است وقسم مي خورد واي كه بعيد نيست خدا...............
نوشته شده توسط در تاریخ ۱۳۹۲/۲/۴

با تشکر از نیروی انتظامی وآرزوی موفقیت برای نیروی انتظامی وبا تشکری خاص بزای کسانی که در دستگیری این عوامل مخل امنیت شهر نقش داشته اند.
نوشته شده توسط در تاریخ ۱۳۹۲/۲/۳

با تشکر از کلیه کسانی که در دستگیری شخص مذکور سهیم بودند.
ولی ای کاش در همه زمینه ها پلیس بدین شکل فعال باشد نه در مواقعی که آبرو و جایگاه خودشان در خطر باشد دست به چنین اقداماتی بزنن
انشالا
نوشته شده توسط منصور در تاریخ ۱۳۹۲/۲/۳

با تشکر و قدردانی از زحمات فراوان نیروی های زحمتکش انتظامی شهرستان بوکان.
انشاالله دیگر شاهد چنین حوادثی در کل ایران عزیز نباشیم.
نوشته شده توسط معتصم در تاریخ ۱۳۹۲/۲/۳

با تشکر از زحمات نیروی انتظامی من خودم در این محله زندگی میکنم و شاهد بازسازی صحنه جرم بودم ممنون از زحمات بی دریغ نیروی انتظامی اما متاسفانه این محله به یکی از محله های ناامن تبدیل شده جوری که با هر قدم راه رفتن باید حتما نگاهی به پشت سرت بیندازی باز هم تشکر
نوشته شده توسط نگار در تاریخ ۱۳۹۲/۲/۳

از زحمات شايسته همكاران نيروي انتظامي كه منجر به شناسايي مجرمان اين حادثه غم انگيز شد تشكر و قدرداني مينماييم اميد است مقامات قضايي نيز به شدت پيگير قضيه باشند
نوشته شده توسط محمود در تاریخ ۱۳۹۲/۲/۳

از زحمات نیروی انتظامی تشکر می کنیم و انتظار داریم که سیستم قضایی هم به سرعت به جرم آنان رسیدگی کند تا انشالله درس عبرت شود. متاسفانه مدتی است که برخی از موتورسواران با حمله به زنان ، امنیت روانی جامعه را بر هم زده اند و اگر به این مجرم دستگیر شده به سرعت و با قاطعیت برخورد شود، بی شک تأثیر به سزایی در برقراری امنیت شهروندان خواهد داشت.
نوشته شده توسط الماسی در تاریخ ۱۳۹۲/۲/۳

333 ملیون دلار هزینه دستگیری عوامل انفجار در بوستون آمریکا بوده است همچنین بیش از ده هزار پلیس و ارتش در کار بوده اند و چند روز یک شهر را کامل تعطیل کرده اند تا توانستند قاتل ها را بگیرند و بعدشم کلی به به و چه چه براشون زدند.
اما تو بوکان چی با صرف حداقل هزینه این دزد قاتل را گرفته اند اما باز دهان مردم پر از حرف است به جای تشکرشان
نوشته شده توسط در تاریخ ۱۳۹۲/۲/۳

واقعا نیروی انتظامی خوب عمل کرده ، بخدا یک سر تو شهرای دیگه می ری آدم وحشت می کنه
البته امیدوارم بهتر از این هم عمل کنند
نوشته شده توسط محمد در تاریخ ۱۳۹۲/۲/۳

متاسفانه در بوکان تا بحال برخورد جدی با اراذل و اوباش صورت نگرفته و این شهر مامنی برای آنها شده است و برخوردها بسیار سطحی بوده و باعث شده مردم نسبت به مسئولان امنیتی و اننظامی بدبین باشند. امیدواریم این بار شاهد مجازات علنی این افراد باشیم.
نوشته شده توسط در تاریخ ۱۳۹۲/۲/۳
نام:
پست الکترونیکی:
نظر شما:


آخرین اخبار   

صفحه اصلی   |   نمایش گالری   |   گالری عکس   |   مهاباد   |   مشروح اخبار   |   بوکان   |   سقز   |   اخبـــار   |   کوردانه   |   پیرانشهر   |   درباره ما   |   ارتباط با ما   |   ورود
تمام حقوق سایت متعلق به وب سایت زریان می باشد. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع می باشد.

طراحی و اجرا توسط: وب باکس پورتال