۱۳۹۷ دوشنبه ۳۱ ارديبهشت - اِلأِثنين ٦ رمضان ١٤٣٩
ارسال به دوستان  نسخه چاپی
 انتقاد بی سابقه ی سایت یکی از اعضای شورای شهر بوکان از شهرداری

آژانس خبری-تحلیلی زریان؛ سایت "بوکان خاتون" به مدیر مسئولی " منیره فیضه" از اعضای شورای اسلامی شهر بوکان با انتشار یادداشتی، شهردار بوکان را مورد انتقادات بی سابقه ای قرار داده است.

به گزارش خبرنگار زریان؛ بعد از سفر بازرسان استانداری به شهرستان بوکان فرماندار بوکان اعلام کرد: که بیشتر شکایت شهروندان این شهرستان از ادارت خدمات رسان بوده است .

همزمان با این سخنان حسن عباسی؛ شهردار بوکان در مصاحبه با خبرنگار فارس نیوز گفت :در حال حاضر در بوکان بیش از 175 هزار نفر جمعیت زندگی می‌کنند، اما امکانات و تجهیزات موجود در این شهر برای نصف مردم شهر نیز کافی نیست.

پس از مصاحبه های فرماندار و شهردار بوکان؛"سایت بوکان خاتون" که منتسب به یکی از اعضای شورای بوکان است یادداشت یکی از شهروندان را منتشر می کند که در آن انتقادات بی سابقه ی را متوجه شخص شهردار بوکان میر حسامی می کند.

در این یادداشت نویسنده شخص میرحسامی را مسئول توسعه ی نامتوازن بوکان معرفی می کندو می نویسد:" از آنجائی که میرحسامی در دوره ی دوم و سوم شورا شهردار بوده است و سکان توسعه در شهر را بر عهده داشته است مسبب اصلی توسعه ی نامتوازن و وتوزیع ناعادلانه امکانات و خدمات شهری است."

نویسنده که با نام مستعار ف. ر اقدام به انتشار مطلب خود کرده است می نویسد:" واقعیت این است ساخت وسازهای غیر مجاز در حواشی شهر،عدم توجه به گسترش نامتوازن آن، صدور پروانه های غیر مجاز برای کاربریهای فضای سبز ،آموزشی و ورزشی به طور مکرر باعث گسترش شهر در قسمت طولی شده است. "

ف.ر در جای دیگر شهردار را متهم می کند که با رعایت نکردن عدالت عمرانی سبب توسعه نامتوازن مناطق مختلف شهر شده است و عدم وجود پارک محلی وحتی یک متر فضای سبز درشمال شهر بوکان را دلیلی بر این ادعای خود می آورد و می گوید: این پراکندگی بافت های نامناسب و به هم ریخته در شهر بوکان نیست که موجب توسعه نامتوازن شهر شده است بلکه توزیع ناعادلانه خدمات شهرداری است که مسبب اصلی آن است .

نویسنده این یادداشت به کار بردن واژه ی بافتنامناسب درباره بوکان را بی معنی می داند و شهردار بوکان را به خاطر به کاربردن آن مورد انتقاد قرار می دهد و می نویسد: "واژه ی بافت نامناسب برای شهربوکان چندان معنی ندارد .اگر منظور بافت فرسوده است که در شهر بوکان به دلیل سابقه ی کمتر ار یکصد سال شهرنشینی تنها منطقه قلعه سردار و یکی دو منطقه ی دیگر را می توان فرسوده به حساب آورد و بیشتر مناطق شهر در یکی دو دهه ی گذشته با نظارت شهرداری و چه بسا با مدیریت ایشان به شهر بوکان اضافه شده است ."

ف. ر این سخن شهردار را نیز بر نمی تابد که گفته است: " امکانات موجود در شهر بوکان برای نصف مردم این شهر کافی نیست" و در این باره می نویسد: شهردار بوکان نیز همچون سایر شهرداری های کشور لازم است بودجه ی کسب شده از منابع داخلی و خارجی شهرداری را به شیو ه ای   مدیریت کنند که برای خدمات رسانی به همه ی شهروندان بوکانی کافی باشد .

تاريخ: ۱۳۹۱/۱۰/۲۵

لینک کانال ما در پیام رسان سروش

نظر کاربران
در ادامه در بمد سوم از تحلیلهایتان بازهم به شهردار تاخته اید.طبیعی است چون رویه نقد کورکورانه و منفعت نگر در همین راستا قرار دارد.
سیاست شما فقطختص تاریکی است.مانند اکنون که به زعم روشناییهای کثیرشما ریزعلی مشعل به دست،روبروی قطار میدوید و فریاد بر می آرید که کوه ریزش کرده است.مشعل شما
حرارت دارد اما نشانگر راه نیست چون روز است و حقیقت عیان.جهت اطلاع شما میرحسامی تنا شهرداری بوده است که با مستندات میتوان گفت زیرساختهای فضای سبز شهری حاصل دوره مدیرتی ایشان می باشد.چه در گذشته و چه در زمان حال که شاخص ترین اقدام در این زمینه یعنی ساماندهی آب خام شهری و مکانیزه کردن سیستم آبیاری فضای سبز و جداسازی آب شرب شهری از آب خام جهت بهره برداری کمی و کیفی
فضاهای سبز و احداث ایستگاه ذخیره آب در کوه نعل شکن.همچنین پارکهای محله ای شهرک فرهنگیان،پارک محله ای کلتپه،پارکچه حسن زیرک
پارک شقایق زیبا شهر،سند انکار ناپذیر ایشان در بذل توجه به این مهم و کارکردهای ان در راستای زنده نگه داشتن فضای گفتمان محله ای است. همچنین کوه سیاه و اقداات صورت گرفته در آن از جمله احداث پارک جنگلی با مساحتی بالغ بر 50هکتار،احداث اولین آبشار در غرب کشور،تسهیلات رفاهی،احداث سایت دسترسی با نگرش بوم مداری کوه سیاه اسنادیست که نمیدانم شما در کدامین بایگانی گم کرده اید ورودیهای شهری پایان ورودی میاندوآب بوکان و شروع ورودی سقز بوکان،آزادسازیهای صورت گرفته در بلوار 50متری ساحلی،نهضت آسفالت و بتن و....را چرا نفهمیدید؟در ظلمت اندیشه شما چراغها خاموشند اما اینجا چراغی روشن است.
نوشته شده توسط وریا در تاریخ ۱۳۹۱/۱۰/۲۸

باسلام.مطالب در مورد اظهارات صدرالذکر بسیار است اما حجم کامنتهامحدود.بنابراین به 3بند آن پاسخ میدهیم.در آغاز لازم است که جهت استحضار کاربران عزیز عرض نماییم،متاسفانه عدم قدرت تحلیل در جامعه که حاصل گسست فی مابین جامعه و تألیفات و مطبوعات است باعث کاهش قدرت تحلیل در جامعه امروز ما شده است.این عامل فرصت را برای چنین افرادی فراهم میکند تا بتوان تراوشات حاصل سوءنگرش را به اذهان عمومی تحمیلی نمود.در بند اول به توسعه نامتوازن پرداخته اید که کاربرد آن را نادرست برشمرده اید.در ادنیشه شما اتوکراسی عجیبی موج میزند. یکه تازی شما مهارناشدنیست
این واژه دارای بوردهای تخصصی متفاوتی است و هم اکنون در علوم و فنون مختلف از جمله جامعه شناسی،اقصاد،سیاست،و علوم فنی و شهرسازی کاربردی شده است.در جهت اطلاع شما شایسته است عرض کنم که تجربه جهانی شدن نشان میدهدکه توسعه واقعی هرگز از طریق فشار از بالا محقق نشده است و این حکومتها نیستند که توسعه به معنای واقعی آن را محقق میکنند بلکه توسعه به دست مردمی از همه قشرها و طبقات اجتماعی محقق میشود.
حال سخن شهردار در مورد وسعه نامتوازن مصداق بارز این توسعه نایافتگی است که نتیه اعمال جامعه است نه حاکمیت نهادها.اگر مشتاق دریافت یکی از عوامل ایجاد توسعه نامتوازن هستیدکافی است تا مطالعه ای کوتاه در مورد مهاجرت و تأثیر آن بر توسعه نامتوازن داشته باشید.2-در بند دوم به میرحسامی تاخته اید و وی را مسئول توسعه نامتوازن میدانید و این در حالی است که کاربرد این واژه را اصلاًقبول ندارید.اینهمه پارادوکس؟؟؟یک شهر محصول دو دوره مدیریتی نیست و اگر فرض محال شما نیز لحاظ شود این شهر 21دوره مدیریتی را سپری کرده است.سیاست شلیک شما بدین گونه است
که اول شلیم میکنید وس از اصابت با کشیدن دایره توجیه میکنید که محل فوق هدف مورد نظر بوده است.با تحمیل شدن هزینه های مهاجرت
این جفا این روزها سراز آستین بیرون آورده است.
نوشته شده توسط وریا در تاریخ ۱۳۹۱/۱۰/۲۸

............... حالا که وقت انتخابات است دایه مهربانتر از ماد شده ایدشما بفرمایید اعضای شورا به غیراز ساختن خانه باغ و خرید زمین برای خود چکار کرده ای
نوشته شده توسط هاوار در تاریخ ۱۳۹۱/۱۰/۲۶

همشهري محترم كلام شما متين ولي من ميزان درستكاري و ايمان به حرفه رسانه اي بعضي ها را آزمايش كرده ام و الان كه اينجا نظر ميگذارم در ست به اين دليل است چون متاسفانه در آن يكي سايت متاصفانه چواب مثبت نگرفتم حتي انتقاد و درخواست ساده اي را نميتوانند تحمل كنند پس بايد پذيرفت اين بساط فقط ميتواند دكاني باشد براي نيات خاص و متاصفانه كمترين قرابتي با حرفه رسانه اي در آن نمي بينم همشهري محترم من نه وكيل شهردارم و نه كساني ديگر يك شهروند هستم و علاقمند به شهرم نه بيشتر لكن با توجه به واقعيات سوابق موجود مشكوك هستم به درستكاري بعضي ها ... يك عضو شوراي شهر به جاي تحليل آبكي و ابتدايي از موضوعات سياسي اجتماعي منطقه اي و به به و باركلا غير واقعي به هم گفتن بهتر است در كنار آن به موضوعات مهمتر و مرتبطر نيز بپردازند زيرا موضوعات تخصصي تر براي آنها وجود دارد از جمله بيان واقعيات موجود در خصوص سابقه همين ترمينال كه از شهروندان كه ميفرمايند مربوط به گذشته هاي دورتر بوده كه البته تا جايي كه حافظه ام ياري دهد از ساخت آن دو سال نمي گذر و قبل از آن زمين بياباني بوده كه ميتوانستند قبل از ساخت جلو اين همه هزينه هاي بيهوده و اصراف در مال مردم و كشور را بگيرند..
نوشته شده توسط salar در تاریخ ۱۳۹۱/۱۰/۲۶

آفرین خانم فیضه، اما حیف که دیر شده است.
نوشته شده توسط محمد در تاریخ ۱۳۹۱/۱۰/۲۶

بنده با نظر salarمخا لفم انجام کارهای فرهنگی هنری وبویزه رسانه ای در سطح شهر از ضروریات است که درشهر ما کمتر کسی اینگونه از خود مایه میگذارند خانم فیضه ازتمام شوراهای این دوره فعالتر ورسانه ای تر است اما من حالا هم بعضی از انها را نمی شناسم پس با انتقاد سازنده وراهنمایی میشود به همه رسانه ها کمک کرد عینک بدبینی را چشم بیرون اوریم وبا نگاهی مثبت به دور وبرمان بنگریم
نوشته شده توسط در تاریخ ۱۳۹۱/۱۰/۲۶

سلام به نظر من انتقاد کردن از مصاحبه کسی که به عنوان یک شهردار سراسر اشتباه است کار به جای است این خانم شخصا از او انتقاد نکرده فقط مانند یک رسانه متن یک شهروند را روی سایت گذاشته ومن هم همین عقیده را دارم که این اعضای شورا این گل را به سرما زدند که در یک مصاحبه بیست غلط باید داشته باشد
نوشته شده توسط kl در تاریخ ۱۳۹۱/۱۰/۲۶

بحث ترمینال تا جایی که یادم باشد در شورای دور اول تابلوش رده شد زمان شهرداری سعدی رادمنش .ودر این دوره ترمینال بدون کارشناسی ساخته شد وحتی زمینهای خانواده رادمنش شهرداری انن را با هزینه هنگفت خریداری کرد .
نوشته شده توسط در تاریخ ۱۳۹۱/۱۰/۲۶

با سلام و احترام
همشهریان گرامی و فهیم چنانچه علاقه مند هستید و حوصله بفرمایید در زیر وظایف و اختیارات اعضای محترم شورای اسلامی شهر، برگرفته از سایت وزارت کشور را مطالعه بفرمایید.
بنده قصد دفاع از شهردار را ندارم زیرا توزیع متوازن خدمات و نحوه خدمات رسانی توسط شهرداری با مشارکت همراستای شهردار و اعضای شورای اسلامی صورت میپذیرد. اما طبق قانون تشكيلات، وظايف و انتخابات شوراهاي اسلامي كشور که در زیر آورده شده است خودتان قضاوت بفرمایید که آیا مقصر اصلی شهردار است یا شورای شهر.
ضمنا امیدواریم کسانی که در سال آینده قصد کاندید شدن دارند حداقل یکبار وظایف قانونی شورای اسلامی را مطالعه نمایند و برای انجام آن صادقانه و خالصانه تلاش کنند:

وظایف و اختیارات شورای اسلامی شهر

34 ماده و 9 تبصره

در قانون اساسي وظايف و اختيارات شوراي اسلامي شهر به شرح زير مي‌باشد

1- انتخاب شهردار براي مدت چهار سال

تبصره 1- شوراي اسلامي شهر موظف است بلافاصله پس از رسميت يافتن نسبت به انتخاب شهردار واجد شرايط اقدام نمايد.

تبصره 2- شهردار نمي‌تواند همزمان عضو شوراي شهر باشد.

تبصره 3- نصب شهرداران در شهرها با جمعيت بيشتر از دويست هزار نفر و مراكز استان بنا به پيشنهاد شوراي شهر و حكم وزير كشور و در ساير شهرها به پيشنهاد شوراي شهر و حكم استاندار صورت می گیرد.

تبصره 4- دوره خدمت شهردار در موارد زير خاتمه مي‌پذيرد.

الف:استعفاي كتبي با تصويب شورا

ب:بركناري توسط شوراي شهر با رعايت مقررات قانوني

ج: تعليق طبق مقررات قانوني

د:فقدان هر يك از شرايط احراز سمت شهردار به تشخيص شوراي شهر.

2- بررسی و شناخت کمبودها ، نيازها و نارساييهای اجتماعی ، فرهنگی ، آموزشی ، بهداشتی ، اقتصادی و رفاهی حوزه انتخابيه و تهيه طرحهاو پيشنهادهاي اصلاحي و راه حلهاي كاربردي در اين زمينه‌هاجهت برنامه‌ريزي و ارائه آن به مقامات مسئول ذيربط

3- نظارت بر حسن اجراي مصوبات شورا و طرحهاي مصوب در امور شهرداري و ساير سازمانهاي خدماتي در صورتي كه اين نظارت مخل جريان عادي اين امور نگردد.

4- همكاري با مسئولين اجرايي و نهادها و سازمانهاي مملكتي در زمينه‌هاي مختلف اجتماعي، فرهنگي، آموزشي، اقتصادي و عمراني بنا به درخواست آنان.

5- برنامه‌ريزي در خصوص مشاركت مردم در انجام خدمات اجتماعي، اقتصادي، عمراني، فرهنگي، آموزشي و ساير امور رفاهي با موافقت دستگاههاي ذيربط.

6- تشويق و ترغيب مردم در خصوص گسترش مراكز تفريحي، ورزشي و فرهنگي با هماهنگي دستگاههاي ذيربط.

7- اقدام در خصوص تشكيل انجمنها و نهادهاي اجتماعي، امدادي، ارشادي و تاسيس تعاونيهاي توليد و توزيع و مصرف، نيز انجام آمارگيري، تحقيقات محلي و توزيع ارزاق عمومي با توافق دستگاههاي ذيربط.

8- نظارت بر حسن اداره و حفظ سرمايه و داراييهاي نقدي، جنسي و اموال منقول و غيرمنقول شهرداري و همچنين نظارت بر حساب درآمد و هزينه آنها به گونه‌اي كه مخل جريان عادي امور شهرداري نباشد.

9- تصويب آيين نامه‌هاي پيشنهادي شهرداري پس از رسيدگي به آنها با رعايت دستورالعملهاي وزارت كشور.

10- تاييد صورت جامع درآمد و هزينه شهرداري كه هر شش ماه يكبار توسط شهرداري تهيه مي‌شود و انتشار آن براي اطلاع عمومي و ارسال نسخه‌اي از آن به وزارت كشور.

11- همكاري با شهرداري جهت تصويب طرح حدود شهر با رعايت طرحهاي هادي و جامع شهرسازي پس از تهيه آن توسط شهرداري با تاييد وزارت كشور و وزارت مسكن و شهرسازي.

12- تصويب بودجه، اصلاح و متمم بودجه سالانه شهرداري و موسسات و شركتهاي وابسته به شهرداري با رعايت آيين نامه مالي شهرداريها و همچنين تصويب بودجه شوراي شهر.

تبصره – كليه درآمدهاي شهرداري به حسابهايي كه با تاييد شوراي شهر در بانكها افتتاح مي‌شود واريز و طبق قوانين مربوطه هزينه خواهد شد.

13- تصويب وامهاي پيشنهادي شهرداري پس از بررسي دقيق نسبت به مبلغ، مدت و ميزان كارمزد.

14- تصويب معاملات و نظارت بر آنها اعم از خريد، فروش، مقاطعه، اجاره و استيجاره كه به نام شهر و شهرداري صورت مي‌پذيرد با در نظر گرفتن صرفه و صلاح و با رعايت مقررات آيين نامه مالي و معاملات شهرداري.

تبصره – به منظور تسريع در پيشرفت امور شهرداري، شورا مي‌تواند اختيار تصويب و انجام معاملات را تا ميزان معيني با رعايت آيين نامه معاملات شهرداري به شهردار واگذار نمايد.

15- تصويب اساسنامه موسسات و شركتهاي وابسته به شهرداري با تاييد و موافقت وزارت كشور.

16- تصويب لوايح برقراري يا لغو عوارض شهر و همچنين تغيير نوع و ميزان آن با در نظر گرفتن سياست عمومي دولت كه از سوي وزارت كشور اعلام مي‌شود.

17- نظارت بر حسن جريان دعاوي مربوط به شهرداري.

18- نظارت بر امور بهداشت حوزه شهر.

19- نظارت بر امور تماشاخانه‌ها، سينماها، و ديگر اماكن عمومي، كه توسط بخش خصوصي، تعاوني و يا دولتي اداره مي‌شود با وضع و تدوين مقررات خاص براي حسن ترتيب، نظافت و بهداشت اين قبيل موسسات بر طبق پيشنهاد شهرداري و اتخاذ تدابير احتياطي جهت جلوگيري از خطر آتش‌سوزي و مانند آن.

20- تصويب مقررات لازم جهت اراضي غيرمحصور شهري از نظر بهداشت و آسايش عمومي و عمران و زيبايي شهر.

21- نظارت بر ايجاد گورستان، غسالخانه و تهيه وسايل حمل اموات مطابق با اصول بهداشت و توسعه شهر.

22- وضع مقررات و نظارت بر حفر مجاري و مسيرهاي تاسيسات شهري.

23- نظارت بر اجراي طرحهاي مربوط به ايجاد و توسعه معابر، خيابانها، ميادين و فضاهاي سبز و تاسيسات عمومي شهر بر طبق مقررات موضوعه.

24- تصويب نامگذاري معابر، ميادين، خيابانها، كوچه و كوي در حوزه شهري و همچنين تغيير نام آنها.

25- تصويب مقررات لازم به پيشنهاد شهرداري جهت نوشتن هر نوع مطلب و يا الصاق هر نوع نوشته و آگهي و تابلو بر روي ديوارهاي شهر با رعايت مقررات موضوعه و انتشار آن براي اطلاع عموم.

26- تصويب نرخ خدمات ارائه شده توسط شهرداري و سازمانهاي وابسته به آن با رعايت آيين نامه مالي و معاملات شهرداريها.

27- تصويب نرخ كرايه وسايل نقليه درون شهري.

28- وضع مقررات مربوط به ايجاد و اداره ميدانهاي عمومي توسط شهرداري براي خريد و فروش مايحتاج عمومي با رعايت مقررات موضوعه.

29- وضع مقررات لازم در مورد تشريك مساعي شهرداري با ادارات و بنگاههاي ذيربط براي داير كردن نمايشگاههاي كشاورزي، هنري، بازرگاني و غيره.

تبصره 1- در كليه قوانين و مقرراتي كه انجمن شهر عهده‌دار وظايفي بوده است شوراي اسلامي شهر با رعايت مقررات اين قانون بعد از يك سال از تاريخ تصويب جانشين انجمن شهر خواهد بود.

تبصره 2- وزارت خانه‌ها و موسسات دولتي و وابسته به دولت و سازمانهايي كه شمول قانون بر آنها مستلزم ذكر نام است موظف‌اند در طول مدت يك سال مذكور در تبصره فوق با بررسي قوانين و مقررات مربوط به خود هر كجا نامي از انجمن شهر سابق آمده و وظايفي را به آن محول نموده است جهت اصلاح اين گونه موارد لايحه اصلاحي به مجلس شوراي اسلامي ارائه نمايند.

30- نظارت بر حسن اداره امور مالی شهرداری و کليه سازمانها ، موسسات ، شرکتهای وابسته و تابعه شهرداری و حفظ سرمايه ، دارايي ها ، اموال عمومی و اختصاصی شهرداری ، و همچنين نظارت بر حساب درآمد و هزينه آنها با انتخاب حسابرس رسمی و اعلام موارد نقض و تخلف به شهردار و |يگيريهای لازم بر اساس مقررات قانونی

تبصره - کليه پرداختهای شهرداری در حدود بودجه مصوب با اسناد مثبته و با رعايت مقررات مالی و معاملاتی شهرداری به عمل می آيد که اين اسناد بايد به امضای شهردار و ذي حساب يا قائم مقام آنان که مورد تآئيد شورا یشهر باشند برسد.

31- شورا موظف است در پايان هر سال مالی صورت بودجه و هزينه خود را جهت اطلاع عموم منتشر نمايد و نسخه ای از آن را جهت بررسی به شورایشهرستا ن و استا ن ارسال کند.

32- واحدهای شهرستانی کليه سازمانها و موسسات دولتی و موسسات عمومی غير دولتی که در زمينه ارائه خدمات شهری وظايفی را بر عهده دارند ، موظفند برنامه سالانه خود را در خصوص خدمات شهری که در چهارچوب اعتبارات و بودجه سالانه خود تنظيم شده به شورا ارائه نمايند.

33- همکاری با شورای تآمين شهرستان در حدود قوانين و مقررات

34- بررسی و تآئيد طرحهای هادی و جامع شهرسازی و تفصيلي و حريم و محدوده قانونی شهرها پس از ارائه آن توسط شهرداری و ارسال به مراجع ذی ربط قانونی جهت تصويب نهايی
نوشته شده توسط حسن پور در تاریخ ۱۳۹۱/۱۰/۲۵

من شهردار را نميشناسم ولي اين خانم عضو شوراي شهر با اين سايت در واقع دكان كه براي خود باز كرده است فكر ميكند مردم كر و كور و نادان هستند عضو محترم شوراي شهر هر كجا انگي باشد در مرحله اول شما مقصر هستيد بعد ديگران آيا هيچ خيانتي به اين شهر بزرگتر از ساخت ترمينال در اين نقطه شهر بوده است اين دسته گل چه كسي بوده است غير اهمال شوراي شهر شما هستيد بايد براي عمران شهر برنامه داشته باشيد .
نوشته شده توسط salar در تاریخ ۱۳۹۱/۱۰/۲۵

باسلام اولین این مشکل میر حسامی نیست و این مشکل خود اعضاء شورا است از این خانم فیضه گرفته تا سایر آقایان مگر مردو کور و کم عقل هستند هر چیزی که در شهر به مرحله اجراء در بیاید با تصویب همین اعضاء نیست آیا تا حالا به سه راه روبروری انبار تدارکات شهرداری در کمر بندی رفته اند که چاله و چوله های این قسمت پدر ماشین ها ی مردم را در آورده و باعث چندین تصادف شده تا حالا اعضاء لطف کرده اند با شهردار دوری به داخل شهر بزنند و نقاطی که نیاز به ترمیم چند کاسه آسفالت دارند درست کنند مگر اینها هزینه بر می دارد . ضمناً یاد آوری کنید راهنمایی و رانندگی این همه جریمه از مردم میگرد حداقل چراغ قرمز ها و تایمر ها را درست کند !!!!!!!!!!! و برای یک لحظه چند دقیقه ای این هم مردم را جریمه نکند ....
نوشته شده توسط شهروند در تاریخ ۱۳۹۱/۱۰/۲۵

همکیشان به جان هم افتاده اند . کسی به فکر این نیست که بوکان که حتی اگر مراکز استانها را هم حساب کنی از لحاظ جمعیتی در مقام 75 تا 78 کشور قرار میگیرد ایا باید وضعیت کوچه و خیابانها و سایر مسایل که مربوط به شهرداری می شود این باشد . شما بروید تعداد زیادی از شهرهای زیر 50 هزار نفر استانهای اطراف بنگرید ، عکس و گزارش تهیه بگیرید و بعد قضاوت کنید .شاید هنوز نمیدانند که بوکان کلان شهر نیست اما جزو شهرهای با تراکم بالای جمعیت در ایران است و بایستی ظاهری و امکاناتی در حد این جمعیت داشته باشد . هیچ کس نیست بپرسد که شهردار و تعدادی از اعضای شورای شهر قبل از مسئول شدن چی بودند و الان کجا هستند و از کجا آورده اند
نوشته شده توسط ab در تاریخ ۱۳۹۱/۱۰/۲۵
نام:
پست الکترونیکی:
نظر شما:


آخرین اخبار   

صفحه اصلی   |   نمایش گالری   |   گالری عکس   |   مهاباد   |   مشروح اخبار   |   بوکان   |   سقز   |   اخبـــار   |   کوردانه   |   پیرانشهر   |   درباره ما   |   ارتباط با ما   |   ورود
تمام حقوق سایت متعلق به وب سایت زریان می باشد. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع می باشد.

طراحی و اجرا توسط: وب باکس پورتال